Kuidas kinnitada kõik asjad matkakoti külge?

Tere. Mure on järgmine: mul on McKinley suur matkakott ning kolm asja: väike kahekohaline telk, magamiskott ja üsna suur madrats. Kott on aga vist mõeldud ainult kahe asja kinnitamiseks, vähemalt kohti näib olevat kaks. Kuidas kõik kolm sinna kinnitada? Kott: http://www.mckinley.eu/hardware/rucksacks/hardware-rucksacks-kenai-5510-p2312

Kuhu ja kauaks lähed? Üldiselt õige lahendus on "kasuta nii suurt kotti, et kõik asjad sisse mahuks". Erandiks võib-olla madrats. Ehkki ma soovitan ka suure madratsi asemel väike ja täispuhutav hankida.

PE-le: telk alla, matt keskmiste rihmade vahele. Kas magamiskott kuidagi seljaka ülemisse otsa (klapi alla) ära ei mahu? Võid osta juurde igasugu rihmasid või espandreid ja nendega- kasutades ära olemasolevaid aasu ning rihmu- vajalik kolmas ese kinnitada. Aga jah- nagu tripp siin soovitab- väike madrats suure asemel. Sooja ja kuiva kohta minekul võib telgist ju loobuda, näiteks.

Lähme Itaalia poole ja pole kindel, kauaks. Igatahes ööbime ilmselt pea iga öö õues, ja sõbranna tahab kindlasti telki võtta. Madrats - muidugi väike oleks alati parem, aga üritasime võimalikult odavalt hakkama saada ja ainuke, mille laenata sain, oli see suur. See läheb küll ise õhku täis, aga suur on ta siiski. Aga võib-olla õnnestub telk hoopis ülemise klapi ja koti vahele toppida, selle peale ei mõelnudki. Telk on ise väga väike õnneks.