Kuidas makstakse viisa eest.

Kas keegi oskab seletada kuidas tuleb maksta viisa eest. Enne mina taotlen ja pärast tuleb maksta või vastupidi? Kas nemad saavad mingi "arve number" kuhu tuleb ülekanne teha, või kuidagi teistmodi, et tuleb mingid lepingud teha oma pangas selleks?

Tänan.

Sa maksad selle eest kohe,kui sa täidad taotlust netis,seal peale andmete sisestamist,tuleb lõpus koht,kus sa saad valida mis tüüpi kaardiga maksad. Ning ära unusta alla laadimast asju ta seal peale maksmist,laseb allalaadida,paberid mida vaja kopsuröntgeni jaoks

Kas keegi oskab seletada kuidas tuleb maksta viisa eest.

Krediitkaardiga.

Siis lihtsalt peale taotlust saan teha tavaline ülekanne. Kui ma tegin taotlust, siis kohe võib helistada ja reegistreerida arsti juurde ja minna koos paberitega?

Mina ka eritii ei saa aru kuidas tuleb maksta. Kas see on sama asi nagu mina maksan telefoni eest või tuleb pankas mingi eri lepingut teha.

Ma ütlesin sulle juba ükskord, õpi kusagil enne kirjutama, siis võid siia foorumisse tagasi tulla!

Su postitusest on väga raske aru saada, see on sisult segane ja väga halva grammatikaga!

Kui sa tahad teada, kuidas tsiviliseeritud kombel foorumis postitada, võta näiteks eeskuju Al3x3i postitusest!

kui sa oled ikka loll siis oled loll,kui ei oska täita isegi viisataotlust,siis sinusuguseid sinna vaja ju pole,kui sa oleks korralikult täitnud taotluse,siis sa oskaks maksta ka.Või sul puudub aju ning krediitkaart? sina saabas pole kellegi keelaja siin eks ole

Teed enne taotluse ära, taotluse lõpus tuleb koht kus pead maksma. Selleks peab olema sinul või tuttaval krediitkaart! Valid maksmisviisiks krediitkaart ja maksad ära. Peale seda lähed karelli arstikeskusesse narva mnt, aega ei pea kinni panema, lähed lihtsalt kohale. Enne prindid tervise paberid välja, täidad vajalikud kohad hoolikalt (!) ära ja lähed arsti juurde, passi võtad kaasa!

Aga kindlusemõttes soovitan arstile helistada,kuna mudu võib juhtuda,et sa ootad seal tunnikese umbes