Kuidas ratsionaalselt ja rahakotisõbralikult Dominikaanis liikuda?

Tere!
Kuna meie lennuk maandub Santo Domingos ,siis soov oleks sealt edasi liikuda Punta Canasse ja hiljem Puerto Platasse. Olen kuulnud mingitest bussidest ja transfeeridest, mis pidavat nende punktide vahel liikuma, aga järsku on kellelgi täpsemaid andmeid? Ehk lühidalt :

  1. Kas on olemas mingeid kohalikke lennuühendusi Santo Domingo - Punta Cana või Punta Cana -Puerto Plata? (odavlennukad Jetblue, InselAir jms. sõidavad ainult üle New Yorgi või Miami)
  2. Palun bussiliikluse vihjeid nende punktide vahel (järsku on keegi leidnud mingi lingi kust võiks leida hinnad, ajaplaanid vms)
  3. palun ka muid transfeeride vihjeid nende punktide vahel (esialgu olen leidnud Santo Domingo ja Punta Cana vahel mingeid auto- ja juhi rendivõimalusi a 175 USD /In, aga see tundub liiga kallis olevat)
    Tänud konkreetsete vihjete eest.

Võib olla oled nüüd juba reisil ammu käinud ära ja saad oma kogemusi jagada, et kuidas siis liikusite Santo Domingist Punta Canasse.

Otsin sama asja ja leidsin sellise lehe: http://www.dominicanairporttransfers.com/search/results.aspx?reference=57241841

Lisaks bussifirma leht: http://www.expresobavaro.com/
Vajab hispaania keelt aga ega seal ilma selleta niikuinii lõbus pole. Inglise keeles sama bussifirma kohta siin: http://puntacanabavaro.com/travel/santo-domingo-punta-cana-bus.html