trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuidas saada Alicantesse (või Murciasse)?

Nonii, küsimuse püstitus sai siis selline, et kindlasti on paljudel vastus varnast võtta et "lennukiga" või "vaata internetist". Aga peale põhjalikumat netis tuustimist olen siiski veidi hädas. Kuigi Alicante ja Murcia on paljude odavlennufirmade sihtjaamad Hispaanias on enamus lennuplaane pandud kokku nii, et kohale jõudmiseks on vaja kas sooritada pool ümbermaailmareisi või siis mõnes hirmkallis linnas vahepeal ööbida (enamasti veel mõlemat). Samuti ei tundu odavlennufirmade odavad piletid pikal planeerimisel (ja eripakkumise puudumisel) sugugi nii soodsad. Ühesõnaga - tahtsin küsida et kas kellelgi on jagamiseks mõni mõistlik kogemus kuidas jõuda Tallinnast ühe päevaga Alicantesse (ja seda niisugusel mõistlikul ajal et veel samal päeval Muricasse jõuaks) või siis lausa kogemust sellega kuidas saada Tallinnas Murciasse.

Mulle tundub, et lihtsaim ja kiireim viis oleks AirBerliniga. Kindlasti annab lennuaegu sättida nii, et ühe päevaga jõuaksid kohale. Selleks siis peaksid näit. Estonian Airiga jõudma esmalt kas Hamburgi, Frankfurti või Berliini, sealt edasi läheb Alicantesse otselend. AirBerlin lendab Alicantesse mitu korda päevas, nii et aegade klapitamisega probleeme ei tohiks tekkida. Samas lendavad Alicantesse ka SAS, Lufthansa ja Austrian Airlines- nende puhul on aga tegemist enamasti vähemalt kahe ümberistumisega, samuti ei lenda nad antud sihtpunki iga päev. Murciasse oleks sealt edasi ilmselt mõistlikum rongiga liikuda. Loodan, et leiad sobiva lahenduse!

oleneb, millal minna tahad, Sterling lendab näiteks 2/4/2004-16/4/2004 otse Arlandast Alicantesse neljaoäeviti 15.55 Peaks jõudma hommikul Stockholmi kui ka päeva lõpuks rongiga Murciasse.

See on vist üks variantidest mida vaatasin - aga mul on vaja minna mai teise poole sees. Kuna on tegemist ühe konkreetse üritusega, siis see muudab planeerimise oluliselt keerulisemaks - st ma pole kuupäevade valikul vaba. Aga tänud nõuannete eest siiski. Berlinit tshekin kindlasti. Muus osas tundub aga kogu lugu nagu Catch-22.....

Kopenhaagen edasi-tagasi u. 1700.- Estonian Air Sealt edasi Maersk-Air (www.maersk-air.com), juba olematu raha eest + lennujaamamaksud. Kõige rohkem läheb maksma Kopenhaagenisse jõudmine. Katseta

voib juhtuda et odavam tuleb lennata Madriidi voi Barcelonasse ning sealt edasi Iberiaga Alicantesse. Neli paeva ette ostes saad usna toenaoliselt uhe suuna hinnaks 24-33 EUR.

Kui juba Alicantes oled siis laheb lennujaamast EnlaceMurcia buss ka otse Murciasse, 4 x paevas. Pilet on neil kull habematult kallis, odavam on minna Alicantest rongiga. Kui liinibussiga linna soidad siis pead oigel ajal maha kobima, bussi lopp-peatus on raudteejaamast kaugel.

buss El Altet (lennujaam) - Murcia http://www.enlacemurcia.com/

buss El Altet - Alicante (liin C-6) http://www.subus.es/index.asp

ah jaa - mis uritus seal mais on (kui saladus ei ole) - ilmselt olen ise samal ajal Murcia ja Almeria vahel.

Läbi Oslo peaks lendama teisipäev ja neljapäev. Käisin detsembris lastega. Estonian Air Tallinnast ja SAS edasi. Kohal olin päeval kella 14-15. Hästi mugav ja kui piletid pikemalt ette ostetud, siis oli ka odav.

Mis Murcias toimub - konverents ;-)

Läbi Oslo - lendab nt Norweigan aga see tuleb tagasi nii hilja, et peab Oslos ööbima, SASi puhul ei sobi päevad.

lenda siis koigepealt london ja kuue tunni parast alicante tola