Kuidas saada Bukaresti ja tagasi kõige soodsamalt ja kiiremini?

Tere

Plaan minna selle suve lõpus või sügise alguses Bukaresti umbes nädalaks.Kas keeegi oskab soovitada kuidas saada sinna ja sealt tagasi kõige kiiremini ja soodsamalt ? Olen siin veidi uurinud lennukite hindasi lennukiga minnes saab küll kuskil 300 euro eest sinna ja tagasi aga arvestades seda,et lennuk teeb vahemaandumise ja ümber istumist tuleb oodata umbes 20 tundi siis tuleb ka hotelli eest juurde maksta seega läheb see vähe rohkem maksma.Ehk on mingeid soodsamaid ja kiiremaid võimalusi saada sinna ja tagasi.

Odavamalt võib olla Ryanair: Tallinn->Milano Bergamo Blue Air: Milano Bergamo->Bukarest

Kõik lennud ikka min. ühe ümberistumisega http://en.wikipedia.org/wiki/Bucharest_Airport

0
0

Lufthansaga saab samuti u 300 euro eest. Ümberistumise aeg tavaliselt paar tundi. Riiast saab veel odavamalt. Suvalistel kuupäevadel näiteks LOT-iga u 220 eurot. Nendega aeg Varssavis veidi pikem, aga ikkag oluliselt vähem kui 20 tundi. Kui kuupäevade osas paindlik, siis äkki leiab veel odavamalt. Aga see 220 (või 250 Lufthansaga ka Riiast) on Bukaresti lennu kohta päris hea hind.

0
0

Kusjuures seda varianti,et Tallinnast bussiga Riiga ja sealt lennukiga edasi olen ise ka juba mõelnud ja see vist ongi kõige kiirem ja soodsam võimalus saada Bukaresti.Hind tuleb umbes sama mis minna Tallinnast lennukiga Bukaresti,küll aga selle vahega,et ümberistumisel kulub tunduvalt vähem aega.Aga noh aega veel on ehk tuleb mõni veel parem võimalus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased