Kuidas saada odavalt Pariisi?

Hei armsad inimesed,

Kas kellelgi on ideid või kogemusi, kuidas saada odavalt Pariisi?

Tarvis on sinna rännata umbes kuu aja pärast (aprill-mai 2009), kaasas mõned kotid ja kitarr :) Olen uurinud lendude sooduspakkumisi, 1800 kr tundub ikka hirmus palju.

Kunagi kuulsin midagi sellest, et rekkajuhid võtavad Eestist minnes juba "reisikaaslasi" seltsiks - ja neil pidavat mingi veebileht olema vms, kust saab sellealast infot. Kas keegi on kuulnud? Otsinguga google'ist ei leidnud, ilmselt ei osanud õigeid märksõnu kasutada.

Kõik head mõtted teretulnud ja mida tasutam, seda parem :D:D

neid kogemusi ja ideid otsin siin isegi et kuidas lõunasse saada,,,kas siis häälega või... Aga küsimus hoopis kitarri kohta..et kas see Sul niisama meelelahutuseks plaanis kaasa võtta, või plaanid a´la tänavamuusikuteemat arendada? Ma olen siin otsinud lihtsalt inffi tänavamuusikute kohta,,et kuidas see Euroopas käib, aga pole väga leidnud,,sellest ka huvi:)

Avastasin alles praegu, et keegi mu teemat lugenud (: Vabandan laiskuse ja hilinemise pärast kõigepealt.

Olen nüüd kohale jõudnud (Pariisi st), lõpuks saingi rekkaga tuttavate tuttavate kaudu, kokkulepe Eestist peale, ei hääletanud, aga kuna rekka sõitis vahepeal laevaga, siis tuli laevapilet osta. Aga odavamalt kui lennuga sai ikka, lisaks jäid ära probleemid kitarr+lennuk, sest firmadest küsides öeldi, et kitarrile tuleks osta eraldi pilet... :(

Kitarri võtsin kaasa eelkõige sellepärast, et sellega siin tööd teha (: Tänavamuusiku elu proovisin koos sõpradega korra küll juba, nimelt Notre-Dame'i taga sillal. Pariisis on nii, et mõnest kohast võib politsei ära tulla ajama. Aga võibolla sõltub see ka pilli valjusest, meiega oli koos saksofonimängija ja see kostab kaugele. Aga ma arvan, et enamikus kohtades mängida ikka võib; ja kui tullaksegi ütlema, et siin ei tohi, siis küsida, kus võib või lihtsalt viisakalt ennast kokku pakkida ja otsida teine koht. Katse-eksituse meetodil.