Kuidas Tripadvisoris kontakti saada?

Olen seal vaadanud kolme korterit ja saatnud kahel päeval päringuid, keegi ei vasta. Täna juba kolmas päev. Tahaks ära broneerida ja oleks majutuse asi lahendatud, aga keegi ei vasta küsimustele. Kuidas teil kogemusi, kas on see aktiivne leht ja usaldusväärne? Kas tasub veel oodata või peaksin muid kohti vaatama?´ Jutt käib siis Londonis asuvatest rentalitest.

Kas Tripadvisor ei ole sarnane keskkond nagu Trip siin. Minu arust on need nn korterite üürimise asjad seal ainult viidetena teistele lehtedele. Pm on küll usaldusväärne. Või keegi foorumites rendib korterit?

no seal on ju pakkumised ja hinnad ja saadavus ja siis on koht, et võta ühendust või send inquiry. Olen saatnud, siis peaks ju jõudma kohale kiri. Ühtegi linki mingile teisele lehele ma ei näe. Otsisin ka google kaudu rentija nime järgi, aga ei midagi, annan ka ainult TA lehed.

nt see korter http://www.tripadvisor.co.uk/VacationRentalReview-g186338-d2512453-View_of_Olympic_Stadium-London_England.html

Siin on ju pakkumine, mitte foorum. Ma tahakski teada, et kas keegi on sealkaudu broneerinud endale midagi ja on ka vastatud või kuidas ma saan inimese kätte, kelle korterit ma tahan üürida.

Ma olen korduvalt rentinud siit http://www.holidaylettings.co.uk/ kaudu ja see ju põhimõtteliselt sama "kontor". Probleeme pole kunagi olnud.

Soovitaksin seda http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/central-london-zone-1/333275 kuid nagu ikka see juba pikalt kinni bronnitud. Ise olin ka seal 2 aastat tagasi.