LA -s autorent

Kas keegi oskab pakkuda head autorendi firmat Los Angelesis?

Uuri hindu www.billiger-mietwagen.de Oleme võtnud Alamost, nii eelbroneeringuga kui otse letist, hinnad head, autod uhiuued, tagatisbroneering väga väike.

Omalt poolt pakuks ka Alamod või siis Nationali - tegu on pmst ühe ja sama firma eri kaubamärkidega. LAX teenindus on siiani mõlema puhul alati probleemivaba olnud. Mia kommentaarile täienduseks, et autod enamasti uhiuued ei ole, kuid Alamo/Nationali kombe kohaselt saad platsi pealt endale meeldivaima auto valida. Oma broneeritud autoklassist muidugi.

On ikka uhiuued, see on võrdlemisi värske info :) Alamo/Nationali parklapoisiga sattusime juttu ajama, ta väitis, et neil pole ühtegi autot vanemad kui 2013. a väljalase, praegu valdav enamik on 2014 ning et kogu autopark vahetatakse laias laastus hiljemalt iga 9 kuu tagant välja, kauem ei sõideta. Võrreldes mõnede Euroopa kogemustega (Itaalia, Hispaania) on see minu jaoks küll uhiuus auto. Meie rentisime viimati LAX-ist märtsis 2014 ning platsilt valitud Crysler oli esmaregistreeritud veebruari lõpus 2014. Võtsime lihtsalt värvi järgi - et oleks punane, sest siis pärast on parkimistel teiste autode vahelt hea üles leida, sest numbrimärk nagunii meelde ei jää ja kõik autod on eemalt vaadates ühtemoodi võõrad, aga tundus, et kõik seal rivis olidki uued masinad. Üks teema veel - renditöötajal on kohustuslik pakkuda kõigile rentijatele tühja paagiga tagasi toomist ning Roadside'i kindlustust. Ärge neid võtke, neil pole vähimatki mõtet, öelge lihtsalt viisakalt, et extraid te ei vaja; kui soovite pikemalt põhjendada, siis võib ära mainida, et teil on juba kõik vajalik broneeringut tehes ära valitud.