Läti-Leedu reis matkabussiga

Meil mõte minna augusti lõpus lastega Lätti ja Leetu.Mõtlesime, et lähme matkabussiga neljapäeva õhtul Jurmala juurde,seal lähedal on kämpingud ja saab matkabussis ööbida ja kui ma ei eksi siis maksis 3 latti.Reede päeval oli plaan minna Jurmalasse ja peale seda sõit Palangale. Kas keegi oskab öelda,kus seal saaks ööbida matkabussiga? Laupäeval on plaan minna Klaipedasse ja sinna kuskile ööseks jääda ja sama küsimus, et kus on kõige mõistlikum matkabussiga ööbida. Kui minna akvaariumisse, siis kus see täpsemalt asub ja mis hinnaga?

Plaanis sel nädalavahetusel reis ette võtta. Kuhu võiks parkida karavani, mis oleks jalutamise kaugusel keskusest, aga samas piisavalt privaatses kohas ja tasuta. Kämpingu alad asuvad kõik (vist) veidi eemal linnast või mitte?

0
0

asub Kura säärel. Tuleb sõita Klaipedast praamiga (matkabuss 110,00 ? lt, iga inimene 2,90) üle Kura lahe ja ristmikult keerata paremale. Sõita kuni ongi Meremuuseum ja Delfinaarium otse ees. Delfinaariumi pilet 18,00 lt täiskasvanu ja 9,00 lt laps (üle 4 a.). Meremuuseum vastavalt 12 ja 6.

0
0

Delfinaariumisse minge linnasadamast jõetaksoga üle-2Lt oli eelmine aasta pilet-elamus nagu Veneetsias tõis paadiga sõidul. Aga Palangas on vist ainult üks matkabussi kämping ja see mingid 3km keskusest Klaipeda poole. Aga autoga ülesõidu maksumus sisaldab mõlema otsa piletit,sest tagasitulles piletimüüki ei ole.(sellest aastast 100% andmed puuduvad). Sõiduka s tehke 2 erinevat teed-üks üle Liepaja ja teine üle šiauliai.

0
0

Palanga ja Klaipeda vahepeal on selline koht nagu KARKLE ja seal asub kämping, kus saab matkabussiga ööbida. Kämpingu nimi oli vist Ziogelis. Meil läks maksma üks öö 50 lt (matkabuss + 2 inimest) Koht täitsa ilus ja mere äärde umbes 200 m jalutada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased