Läti lennufirma Air Baltic ebatäpsus on üle mõistuse ja masendav

ei hakka siin pikemalt seletama eks lugege siit lisa:

Eesti ärimehed hädas Läti lennufirmaga http://www.postimees.ee/251105/online_uudised/184236.php

Mitmed tuntud Eesti ettevõtjad avaldavad ajalehe Äripäev vahendusel pahameelt Läti lennufirma Air Baltic ebatäpsuse üle.

«Tead, see airBaltic ei pea plaanist kinni, lendab täpselt siis, kui ise tahab,» ütles ärimees Urmas Sõõrumaa eelmisel reedel ühe hoopis teisel teemal peetud vestluse lõpus.

Sõõrumaa hinnangul lendab suuresti Läti riigile kuuluv lennufirma klientidele müüdud piletitest hoolimata täpselt siis, mil ise heaks arvab.

Probleeme lätlaste lennukompaniiga kinnitas ka üks ühe väga suure ehitusfirma tippjuhtidest. «Põhimõtteliselt ühinen Urmasega, oleks see siis üks kord või kaks korda või oleks põhjendused...,» ütles mees.

«Lennud on hilinenud ja mitte vähe. Näiteks ükskord tahtsin sõita Riiast Vilniusesse, aga sattusin selle asemel hoopis Tallinna, kus päev läbi oodanud inimesed peale korjati ja siis lõpuks hilja õhtul Vilniusesse toimetati.»

Tellisin piletid 29.11-01.12 Riia-Odessa-Riia. 24.11 hommikul sain maili teatega 27.11 Riia-Odessa reisi ära jaamisest. Pakuti kas 27.11 või 30.11. Minu pehmelt õelda pettumuse peale sain kaks võimalust.

  1. 29.11 Riia-Helsingi-Varssav-Odessa
  2. Nad on suurima heameelega valmis mulle raha tagastama.

On äkki keegi kursis kas Air Balticult saab kasutamata lennu eest lennujaamamaksud tagasi?