Laevatades Ameerikamaale?

On kellegil kogemusi või muidu teadlik - kui mul oleks soov Põhja-Ameerikas ära käia, kuid lennukiga ei saa lennata, sest oleks ju kahju, kui terve lennukitäis inimesi minu pärast alla kukub - kas sinna saab ka kuidagi mereteed pidi ja millised oleksid need võimalused? Jungana laevale tööle? Kaubalaevaga mõistliku tasu eest? Parvetades?

Osta aerud ja paat ning sõida otse :P.

Kas sul on pomm tagapooles, et alla kardad kukkuda? Vöi arvad, et laevaga tuleb kuidagi 'odavamalt'? Kaubalaevadest on Tripis juttu olnud: http://trip.ee/node/42192 Netti kaevates oleksid köigepealt leidnud sellise variandi: http://www.cunard.com/ Vöi siis: http://www.cruisepeople.co.uk/transat.htm Kui see ei sobi, jääb sul töepoolest yle osta paat ja aerud.

Sügisepoole hakkavad kruiisilaevad Euroopast tagasi sõitma Kariibidele. London-Miami hind on ca 1000 usd,reisi kestus 12 päeva. 2 vahepeatust Kanaaridel ja Bahamal. Vaata orbitz.com või costacruises.com. Saab ka mujalt peale istuda,kui Londonist.Kevadel saad sama liini pidi koju tagasi ka. Head reisi!