trip-krainetrip-ukraine-dark
lapse ja naisega saksamaale

plaanis sõita juulis Saksa ja Hollandisse.mida huvitavat tasub vaatama minna 2a. lapse ja naisega.kui võimalik siis mingeid adresse ka.BERLIINI loomaaed?

aga misasi on Saksa Holland?

Pealkirja sõnastus tekitas tunde, et vanaisa oma minijaga läheb reisile.:)

Saksa Holland tähendab et huvi on minna mõlemasse riiki

Kui autoga sõita Tallinnast Holandi siis jääb ju saksamaa teele. mis siin nii arusaamatut on. Miks siis vanaisa?? ega siis kõik 16 aastaselt vallalised tittesid ei tee. osad inimesed on 27 ja ka abielus.ja naine on sobilik väljend

No aga vaata korra uuesti oma pealkirja: lapse naisega Saksamaale. tuleb ju välja, et tahad minna koos minijaga :)

Mina sain esimesel lugemisel aru, et naine on ka 2-aastane : )

Hollandis on vaga palju vaatamisvaarsusi. Olenevalt huvidest on siin on v6imalik taita hoomamatu hulk paevi, ja igal paeval oleks midagi uut vaadata. Lapsed on siin igal pool teretulnud, ka yritusi on lastele v6imatult palju.

Rotterdamis on suur loomaaed. Vaga populaarne on laste seas l6bustuspark Efteling. Ka Madorodamis Haagis on lapsel palju teha ja vaadata. Igasugu veekeskused on siin lihtsalt paradiis lastele. Muidugi, tasuta siin midagi ei ole, ja rahakott peab ikka puuga kaasas olema. Vaata hindu atraktsioonide ja yrituste oma kodulehtede pealt. Ka "route description", ehk sinna s6itmise 6petus on seal antud. Pead vaid vaheke inglise keelt oskama. Yldiselt on nii, et raha eest tavaliselt ka saab :) :)

Mine http://www.holland.com/global/ Siis mine ylemise lingirea pealt sellisesse kohta nagu "discover Holland". Seal on spetsiaalselt laste link -- kids corner. Iga alateema all (zoos, fun corner, attractions) on palju huvitavat. Mine More... ja avasta!

et ta lugeda oskab, kirjaoskusest jääb küll vajaka sel meezil

Kas on raske vastata viisakalt, ilma kritiseerimata? Kas alati peab millegagi teist reisihuvilist kritiseerima ja solvama? Kirjavigu jms..., tuleb ikka ette, see aga ei tähenda , et Teil, "õpetajatel", siin kohal mingi õigus karjuda on, minumeelest. Pakun , et paljutki kes siin teiste kallal võtavad kirja vigade pärast, teevad ise neid samapalju kui siin neid kohtab! Nii, et jätke jonn ja jätke viha, olgem sõbralikud üksteise vastu, aitame oma kaasmaalastest reisihuvilisi, kui oskame ja ärme peksa neid , kes veel ei ole avastanud reisimist , või veel ei ole saanud reisisda. Alati on keegi kellel vaja hüva nõu, võibolla oled see Sina, järgmine kord, kellel nõu vaja, ja siis kõik t e i s e d peksavad Sind siin foorumis, selle asemel, et nõu jagada! Mõelge sellele, enne kui hakkate foorumlasi "peksma" !!!!!!!!!!!