Lapsevanema suusapass Trysilis

Kas kellelgi on infot Trysili nn. Parents Skipassi kohta? Mina sain aru, et ühe passiga saab nii üks noor(kui vana?) kui ka lapsevanem. 6-8 päevane Parents Skipass maksab 2465 NOK (333€).Võit tuleks vanema ja lapse peale 100€. Tundub liiga hea, et olla tõsi. Igasugune sellekohane info on teretulnud.

Tavaline mitmepæevane suusapass on individuaalne, st seda peaks kasutama isik kelle nimel see on ostetud. Lapsevanema suusapass kehtib kahele lapsevanemale, st seda saab kasutada 2 inimest. Møeldud væikeste laste vanematele, kellest siis yks næiteks søidab pæeval ja teine on lapsega kodus vøi kelgumæel.

Kas tegelikult keegi kontrollib ka seda nn. individuaalsust? Aga igal juhul tänud info eest.

Ja ma pakun, et need 2 inimest ei saa üheaegselt tõstukile. Seal käib mäng aususele ja pakautakse varianti, et väikelaste vanemad ei pea ostma endale 2 täispiletit, sest ei saa ju neid koos kasutada, kuna keegi peab olema pidevalt lapsega.

Kui vanemad on koos lapsega mäel/kohvikus, so vanemad sõidavad kordamööda - üks sõidab, teine valvab, siis kui pikk peab olema mäepileti kasutamise vahe. Kas tavapärane või pikem?