trip-krainetrip-ukraine-dark
Lastega Vietnami

Selliseid teemasid siit läbi käinud mitmeid aga ühest vastust on raske saada. Mina ütlen, et võiks küll 3 ja 5 aastasega Vietnami rannapuhkust veetma minna aga naine on suht kindlalt vastu. Pikk lennureis ja lapsed ei pea vastu jne. Tundub, et siin jagub vist poolt ja vastuargumente mõlemale poolele aga tahaks kuulda teadjamate arvamust, kes on nii väikeste lastega pikemaid lennureise teinud. Lennuaega pakutakse vist 13 tunni kanti kõige pikem ots. Reisile tahan minna novembris, nii et Euroopa jms. jääb ära. Aafrikas on juba päris palju käidud ja jäävadki alles vaid kaugemad sihtkohad.

Su oma naine on vastu sellisele reisile ja Sa kusid ikka siit nou. Suhtle oma perega ja arveta nende arvamusega, kuhu sul kiire on kui 3aastase Vietnamisse pead viima?

Äkki mõtled Mehhiko või Florida peale? Lend sinna pisut lühem kui Vietnami, piletid märksa odavamad ja lastel ka huvitavam (eriti Floridas - Disneyworld). Randu peaks ka jaguma. Kohad on ka tsiviliseeritumad ja lastega ringi liikuda lihtsam.

Iseenesest pole paha mõte lapsed reisile viia, kuid nii väikestega soovitan siiski kas Taisse mõnele saarele ,sest Pattayas v Patongis(Phuket) ehmatad sa lapsed lihtsalt selle loomaaiaga ära või Malaysiasse minna.Puhtam ja ohutum lastele.Vietnamis on väga tore suuremate lastega kuna rannad on seal siiski meie mõttes "metsikud" st vedeleb igatsorti prahti ja kalurite s...a ja seda sõna otseses mõttes..Pikki lennureise ma siiski laste pärast ei pelgaks ,sest enamuse ajast nad kipuvad seal magama.Oma kogemustest võin öelda ,et 4aaastasel on kindlasti väga põnev.Enamus "normaalseid" firmasid jagab lastele värvipliiatsid, kleepsuraamatud jne ka veel nii,et mõelge..

Laste puhul lennureisi pärast muretsema ei pea- nad suudavad enamasti magada seal kus tukk peale tuleb ja neid ei häiri ebamugavused mis meile täiskasvanutele pikast lennureisist meelde jääb- laps mäletab pärast, et ta sõitis nii mitme lennukiga... :) Kuni aastaste laste puhul paigutatakse Teid istuma suures lennukis sektsioonide vahekohtadesse, kuhu ööseks pannakse lapsevoodid seina külge ja laps kinnitatakse suurte laiade turvavöödega- magab nagu mishka :)

Imikutega lapsevanemad lastakse lennukisse esimeste seas- siis kui ka ratastooli inimesed lennukisse paigutatakse!

Rüblikutele jagatakse tavaliselt mänguasju jm. neile põnevat!

Eksootilistes riikides nagu Vietnam pead arvestama väikeste lastega kaasnevat tähelepanu. Inimesed on eriti sõbralikud Teie vastu, kuid samas tahavad kõik paitada, musitada jne- see on ainus ja oluline peavalu sulle kui lapsevanemale.

Iseküsimus on selles, et kas laps seda sind huvitavat kultuurilist ja eksootilist eripära hinnata oskab- lapsele on oluline, et oleks soe, oleks bassein, saaks jätsi, saaks mängida ja lõbustusparkki- seda kõike on võimalik pakkuda ka lähemal- endale on jätnud just Türgi selles suhtes väga hea mulje.