Lastminute.com kaudu hotelli broneering?

plaanime kolmapäeval gran canariale sõita, aga Eestis pakutavate hotellide valik on üsna nigel meie jaoks. Jätsime sõidu tellimise viimasele minutile ja kaasas 2 pooleteistaastast last, seega on nõudmised üsna kindlad (apartment tüüpi majutus rahulikumas piirkonnas), kuid pakkumisi polegi enam peaaegu. Kindlasti tahame ka Tallinnast otselendu (lastele mõeldes). Ehk siis, kuna olen üsna harv reisija, küsin nõu. Kas lastminute.com kaudu hotelli broneerimine on kindel garantii seda ja saada ja mida peaks veel teadma seda tehes? Ja kas on ehk mingeid paremaid hotelli bron. viise interneti teel seda ise tehes.

soovitan vaadata ka www.booking.com, tootan ise selles firmas ja meil on ikka paris head soodukad vahel.

veel on hotelle www.laterooms.com, www.expedia.com, www.travelsupermarket.com.

eestist ostes on ilmselt koige etem osta lend ja hotell eraldi, kuna pakettpuhkuste valik on liiga nigel.

0
0

Mina broneerisin hotelli läbi booking.comi ning tuginedes isiklikule kogemusele ei soovita seda teistel teha- peagi oli krediitkaartilt kadunud märgatav summa ning seda sugugi mitte minu hotelli eest.

0
0

Ehk siis küsimus sama, mis teemaalgatajal. Kas kellelgi on kogemusi lastminute.com kaudu hotelli või millegi muu broneerimisel?? Ingliskeelsetel saitidel tuhlates olen leidnud kommentaare seinast seina. Huvitab, kas mõnel eestlasel ka sellega kogemusi on. Vaatan, et aasta ajaga pole ühtegi teemakohast vastust tulnud vaid kiidetakse hoopis booking.com. Mul lähiajal Münchenisse minek ja sai ka hotell välja vaadatud, kuid läbi lastminute.comi on see mitukümmend naela odavam kui läbi mistahes muu broneerimissaidi. Samas miinuseks on see, et broneeringut tehes bronnitakse krediitkaardilt kohe kogu summa. Nii et paluks asjalikke kommentaare just lastminute.comi, mitte igasuguste muude bronnimissaitide kohta.

0
0

Küsija kuigi juba Kanaaridel, saan siiski kommenteerida, et aasta tagasi Tais kasutasin 2 korda lasteminute.com-i. Viimase hetke pakkumised olid seal suht soodsad-isegi soodsam kui hotellis letist küsida. Asi töötas väga hästi. Olen kasutanud ka agoda.com-i- samuti läks ilma probleemideta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased