Lend Marabellasse!

Kas keegi oskab aidata, kuidas oleks kõige odavam ja mugavam sõita Marabellasse? Ja millised on lennupiletite hinnad sinna?

Kus asub selline koht? Marbella!

Ei saa lennata Marbellasse...saab lennata Malagasse ja sealt edasi n. bussiga

Soodne on näiteks 05.11 Tallinn-Berliin Easyjetiga 17.45-18.40 hinnaga 45
eurot ja sealt edasi järgmine hommik 07.30-11.00 Berliin -Malaga hinnaga 89 eurot.Kokku siis EEKi 2100.ÖÖ võib mööda saata ju lennujaamas,kui hotelli ei taha võtta.

Kuid kas see pakkumine on just selleks kuupäevakse või saab ka jõulude ajal?

Jõulude aeg , mitte küll päris jõulud aga sinnakanti-Tallinn -Berliin 17.
detsember 30 eurot,18 detsember Berliin -Malaga 74 eurot.Näiteks 22. detsembril on Berliin -Malaga juba 208 eurot.Need on kõik Easyjeti lennud.
Vaata ka EasyJet.com ,sealt saad igasuguseid variante.Berliinist Malagasse lendamiseks võid ka Air Berlini kodulehega tutvuda,see kah selline odavlennufirma.

AirBalticuga saad riiast malagasse 650 eeguga

To eelmine.Seesugust lendu pole olemas.

Täiesti õige,on olemas Vilnius-Malaga.

Käisin vaatamas - ei ole ju. Tean ka, et vanasti oli, olen kasutanudki. Aga vist on maha võetud. Esimese hooga lootsin/arvasin, et ehk talveks maha võetud aga ei. Ka suveks ei paku vilniusest otselendu, ainult läbi Barcelona... :(
Easyjetiga saab ka läbi Londoni suht odavalt. Minna okeika aga tagasi tulles jääb suur auk vahele. Ise olen vaadanud ka läbi Oslo aga see pole just kõikse odavam.
Sellised lood siis.

Otsisin kaarti, et vaadata Hispaania saartel olevaid kohti ja vahemaid aga pole sellist head. Kui viitsib keegi vastata, olen tänulik. Leidsin Mallorca aga kui kaugele ja kuhu jäävad Marbella ja Malaga ning Puerto Banus? Puudusin vist kooli ajal sellest geograafia tunnist -:)

Malaga, Marbella ja Puerto Banus on k6ik mandri-Hispaanias, l6unarannikul Vahemere 22res.

ryanair bremen-malaga-bremen 16.12 ja 30.12 hind 47.30eur-i bremenisse riiast ka ryanairiga,kuupäevi peaks klapitama, ise käinud läbi bremeni murcias, väga rahul, ööbimine ainult tagasitulles 1 öö bremeni lennujaamas, kõik väga ok, lennujaam kinni,rahulik,puhas,turvaline.soovitan küll läbi bremeni.

ohhh! pole ryanairi läbi bremeni varianti varem teadnudki. väga hea variant! aitäh!

olin eelmine suvi marbella kandis ja üleelmisel aastal mallorcal. mine kuhu tahad, mõlemasse kohta läksime easyjetiga.väga head kohad.mallorca isegi parem sest seal el arenal rannas palju väliööklubisid ja rand mõnus ja hinnad ok ja liinibussi ühendus lennujaamaga väga hea.aga ega enne maid-juunit ei ole sinna asja, siis hakkab alles soojus ja melu.

kas bremeni kaudu kahe lennu vahel olev 35 minutit napiks ei jää?

terminal on üks, kui pagasis asju ei ole, ainult käsipagas, siis jõuab meie lennud ei hilinenud, vastupidi murcia-bremen jõudis isegi natuke varem aga eks see õnneasi ole võid ju lennukisaatjatele ütelda, et tahad kohe edasi lennata, meil olid nad väga vastutulelikud rääkisid nii inglise, saksa kui ka vene keelt, hispaaniasse suundudes olid hispaania poisid, võib ju ka ryanairi leheküljelt uurida igaks juhuks.

müün tallinn kopenhagen barcelona malaga edasi tagasi pileti väljumisega tallinnast 28.dets ja tagasi 4.jaan.pilet on ostetud sas-ist olen ise nõus tasuma nimevahetuse .mina ostsin selle 8000 eeki eest aga olen nõus müüma odavamalt.minu mail tiina.lepp.001@mail.ee ja tel 5279416 kauple.