Lend pikalt ette välja müüdud, kas on tõenäosus et pannakse suurem lennuk?

Katsusin panna võimalikult täpse pealkirja. Kas kellelgi on kogemusi sellega, et kui mingi konkreetne lend on pikalt ette nii välja müüdud et isegi ühtegi pisikest äriklassi kohta pole saadaval, siis kas on tõenäosus et lendu pannakse teenindama suurem lennuk ja tekib kohti juurde? Vabandust kui väga loll küsimus sai...

Teemaks talvise koolivaheaja reisid Münchenisse, kuna paljud Eesti reisikorraldajad näikse ka kasutavat Nordica/LOT liinilende, on suusareisideks sobivad lennud lihtsalt täiesti läbi müüdud. Kas on võimalik et LOT paneb sinna vähe suurema lennuki hoopis ja tuleb pileteid juurde?

Muuseas, eelmise aasta veebruarivaheajal tuli pileteid juurde aga see oli seotud sellega et Adria asemel hakkas liini teenindama LOT....

Võimalus on, aga mitte eriti suur. Müncheni lennul ongi tihti suuremad LOT-i lennukid Nordica enda lennukite asemel ja tõenäoliselt on kohad müügis samuti selle suurema lennuki järgi. Lisaks müüvad lennufirmad tihti lennukisse mingi arvu kohti rohkem, kui seal kohti on, lootuses, et keegi vahepeal tühistab. Kui samal lennul on ka grupi broneeringuid, siis on lootus pigem sellel, et mõnest sellisest grupist tuleb mõni tühistus ja kohad antakse müüki. Peast ei oska öelda, mis reeglid Nordical gruppidele on. Et mitu päeva enne lendu saab trahviga või ilma kohti tühistada. Sel juhul oleksid sellised tähtajad need, mille läheduses pidevalt kohti jälgida.

Kui teil on kohad kindlale lennule ja tahate sinna ühe koha juurde saada, siis võib oodata ja loota, et midagi tekib. Kui midagi veel ostetud ei ole, siis soovitaks osta lennud ümberistumisega. Seni kuni neid veel jätkub.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased