Lend Taisse

Tervist! Tahaksin lennata juuli lõpus või augustis Taisse, kuna oleks õige aeg lennupileteid jahtima hakata? Kas üldse on lootust saada edasi-tagasi pileteid, mille hind jääks 300-400 vahemikku? Uurisin seda stock-bangkok-stock liini (norwegian), kuid hind 306 oli inglise naeltes, eurodes oli ikkagi 450.

Ega alla 400 väga ei leia neid hindasid. Pigem siiski 400 oleks suht miinimum hind, millega leiad. Kui tõesti mingit viimase hetke pakkumist ei tule või siis mingi veahinnaga pilet. Mina oma reisi puhul vaatasin pileteid üks kuukene järjest ja üle paari päeva. Kõige odavam tollel hetkel oli 491.- , aga ma ei võtnud seda, vaid leidsin minu jaoks veidi parema pakkumise. Hinnalt kallim, aga mulle meeldis läbi Pariisi ja Hong Kongi rohkem, kui Moskva. Maksin 536.- edasi tagasi piletite eest ja reis toimus 19.01-02.03.2015.

Aitäh vastuse eest, siis tean enamvähem, millise summaga arvestada. Kas elamise broneerisid ette või otsisid kohapeal?

Ise jahin ka hetkel suveks pileteid.Vene lennufirmaga täitsa võimalik ka ~360 eur edasi-tagasi.Seda muidugi algusega Riiast.

Tead, selle elamisega on nii ja naa. Ma broneerisin ainult ühe hotelli ette, see oli Koh Phi Phi'l ja läksin väga alt. Seega, kui viitsid ringi tatsata ja otsida, siis ära broneeri midagi ette. Hetkel hooaega pole ja elamist leidub. Endal muret vähem. Kui leidsin meeldiva koha, küsisin hinda ja kui hind sobis, siis käisin ka tuba vaatamas. Aga ette peale altminekut ei broneerinud ühtegi. Pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna, ei pea seal riigis paika. :)

Oleneb, kuhu kanti lähed ? Võin ehk anda mõned head hotellid, kus ise ööbisin.

mina broneerisin lähtuvalt hinnast ja asukohast. Et oleks keskel ja kuni 20eur. Magada sai. Mida te veel öömajast tahate? Ma ei kujuta ette, et seda vähest aega seal raisata hotellide ülevaatusele ??? Alati võib endale ju mingi piiri panna, et näiteks alla 8,5 reitingu Bookingus hotelli ei võta