Lennuliiklus Tallinnast läbi Toronto Vancouverisse

Kuidas oleks kõige soodsam läbida marsruut Tallinn-Toronto-Vancouver? Millist lennufirmat tasuks jahtida? Olgu veel öeldud, et Torontos peaks saama enne edasi lendamist mõned päevad veeta. Reisiseltskond 2 täiskasvanut + 2 alla 6-aastast last. Ette tänades kõigi vihjete eest, mis aitaksid nimetatud marsruuti soodsalt läbida.

Ja veel ... kas tänapäeval on hinnavahet ka, kui tagasi tulla hoopis teisest sihtkohast? Ehk siis kas ühe otsa pilet on kallim, kui edasi-tagasi?

Kui alustaksid lendu Helsinkist, siis saaksid kasutada orbitz.com -i, selles süsteemis võid õmmelda endale ise lennu nagu rätsepaülikonna. Kahjuks ei ole perifeeriat (Tallinna, Riiat vms) nende süsteemi lülitatud, nii et alguseks peab olema mõni paik tsiviliseeritud maailmas. Aga lõppeda võib see reis orbitzi süsteemis ka Tallinnas.

0
0

Milleks peab kasutama lehekülge, mis on nagu kümned teised, kuid kus pole Tallinna? Vali siis juba samasugustest (ja paljudel juhtudel tõenäoliselt sama otsingu/bookimismootorit kasutavatest) nt. Opodo, Ebookers, Fly, Cheaptickets jne. jne. Või ka suvaline Eesti reisibüroo lehekülg (millel enamusel Amadeusi mootor?) http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/ARI/Turism/Reisibyrood/ milledel ka pea kõigil multistopi võimalus. Või osta kõik otsad eraldi.

0
0

Orbitzist tuleb asi mitte just alati, aga enamasti palju soodsam.

0
0

Kas keegi veel tuleb ..peale "kukerpillide"sinna lõbutsema ja suve algust tähistama?

0
0

hei,

Kuna ise lähme varsti samasse kanti (Seattle, 150 km Vancouverist lõunasse), siis lihtsalt mõtteainet: Northwest Airlines (nwa.com) viib Londonist Seattlisse 5400 krooni eest (edasi-tagasi, maksud sees). Sellele lisada easyjeti londoni ots, ja ongi 7300 krooniga piletid käes. Kuigi jah..Toronto jääks sel juhul välja.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased