lennupilet beebile

Hei!

Soov perega lennata Napoli, ( 2 täiskasvanut ja  8 kuune beebi)
Lennufirmade poliitika  on kindlasti erinev aga üldiselt küsitakse 10% alla 2 a  laste pileti eest, kui nüüd uurides läbi momondo ja skyscanneri, siis ikkagi küsib beebi eest täishinda
Millest selline hind järsku, kas keegi oskab seletada?

Suvalisi kuupäevi jne vaadates tundub, et viga on sellest, et need skyscannerid ja momondod näitavad automaatselt hinda reisija kohta. Ehk siis jagavad lõpphinna antud juhul kolmega. Kui kusagilt normaalsest süsteemist reaalselt broneerima hakkad, siis näed, et täiskavanute hind on sellest keskmisest hinnast tegelikult oluliselt kallim ja imiku oma peaaegu olematu. Nii nagu olema paeabki.

Normaalselt hindade nägemiseks võiks kasutada pigem lennufirma lehti. Või siis otsi neist süsteemidest lende ilma imikuta ja hiljem sobiva broneeringusüsteemis muuda otsing selliseks, et saab ka imikule koha osta.

Päris nii ei ole, me läksime kunagi Eazyjetiga Riiast Sitsiiliasse, Momondosse sisestatud 5 täiskasvanut maksis kokku 490€, kui nüüd 5-nda imikuks panin, tuli koguhind 1100€, ehk siis tasuks mõlemat pidi vaadata.