Viimased kommentaarid

Mul on wizzis ka genius lisaks, äkki Sul kontod eraldi? See seletaks erinevuse.

Norsu, ei ole nii, korduvalt kontrollitud, bookingus ja wizzairi kaudu sama hind.

Tavidi kurss on vist maailma kõige kehvem:) Kohalikus lennujaamas vahetad paari päeva jagu ja hiljem tänaval ülejäänu.

Tripp, kõik õige, kuid "sõpra" ei otsita foorumi vahendusel.

Andres, mul oli täpselt vastupidi, Sri Lankal kohaliku giidiga ja Myanmaris ise, võibolla just seetõttu jättis Sri Lanka teravama mälestuse.

Andres, anna kindlasti teada, kuidas läks! Gruusia kuulub järgmise aasta plaanidesse, minek eeldatavalt järgmine sügis. Minu arust on ka see variant parim, kus koos kohalikuga paigast paika rännata, saab kindlasti parem, kui ise leiutades.

Ma hakkasin kunagi sama reha otsa jooksma, nägin ka ainult numbrit, grupile oli oluliselt soodsam, andmeid küsiti oluliselt vähem jne jne. Lõpuks maksmisel alles nägin kõiki numbreid kokku liidetuna, siis sai ikka  https://indianvisaonline.gov.in tehtud.

Võimalus on ka muudatustega mitte nõustuda, siis peaks raha tagasi kantama.

Kui 45min ümberistumisega pileteid ostetakse, pole küll mõtet lennufirmat süüdistada. Kas siis jätad üldse ära lennud, mis algavad ja lõpevad väljaspool EL? 

Kui eelmise postitaja sarkastiline kommentaar õigekirja ja nime kohta eemaldati, võinuks ka teema sinna samasse tõsta, iga inimesega tuleb rääkida selles keeles, millest ta aru saab.

On vist jah palju möödas, 400-st 25% on 100, 300€ sai Zozz ja vahendaja 100€.

Tegu ei olnud vältimatute kulutustega, seega ilmselt ei kompenseerita. Võinuks ilma pagasita koju minna, nagu päike kirjutas, saadetakse pagas järgi.

Dante, eeldamine on kõikide p***seminekute ema, mina seda ei julgeks rasedale soovitada. Enne tasuks Ergost järgi uurida. 

Autotripiks võiks planeerida ikkagi vähemalt 2 nädalat. Sinna-tagasisõiduks 2+2 päeva, kui vahepeal ka puhata, siis nädalast ei piisa. Tegime ise paar aastat tagasi tripi 17 päeva 8800km 6 täiskasvanut + 1  aastane väikemees. Kõvasti sai ringi sõita, samas sai ka puhatud. Kartsin, et läheb rajuks, kuid lõpuks olid kõik rahul. Varsti uuesti, nüüd üle 400km päevas ei planeeri. 

Mirjam, suht sihitu uuring. Uuring ainult reisibüroode kasutajatele, alates p2-st isetegija vastused puuduvad. 

Võimalus on ka vana kehtiv pass lisaks kaasa võtta ja vajadusel ette näidata.

Vahendaja pakutu võib tähendada, et kohalik rendipunkt torpedeerib täiega õnnetuse juhtumisel ja jätab kõikvõimaliku asjaajamise juhi kanda. Kui kohalik lisa palju kallim ei ole, on mõistlik see võtta. Kui on palju kallim, annab teise pakkumise olemasolul ka tingida. Kui auto rentida kuuks ajaks, võib hinnavahe arvestatav olla, nädalaga ei tohiks suurt vahet tulla. Võimalik on ka otsingusse panna 0-omavastutus, siis tulevad hinnanumbrid reaalsed. Reeglina tuntud firmadel autod kallimad, lisad soodsamad, tundmatutel vastupidi.

Kui rendipunkti enda täiskindlustus on mõistliku hinnaga, tasub alati seda eelistada, muudel juhtudel "aidatakse" igakülgselt lisaprobleeme tekitada. Rendiautode kaskod on kirvehinnaga, eks siis optimeeritakse seda makset:) Kui täsikindlustus jätta võtmata, tuleb läbida autoostu protseduur koos kõikide pisivigade fikseerimise ja filmimisega niis seest, väljast, põhja alt jne jne, lisaks peab lootma, et keegi kuskil parklas autot ei vigasta. Sellega lihtsalt nii palju vaeva, et ei meenuta enam puhkust.

Kui selline asi üle jõu käib, tasuks kasutada reisibüroode teenuseid:)

Mõõdulindiga mõõtma muidugi keegi ei hakka, kui kott mahub ettenähtud raami, on ok. Sinna mahub ka ca 2xsuurem pehme kott ära.

Kõik oleneb sellest, mida näha tahad, kuhu jõuda, palju päevas sõita jne. Kui esimese otsaga kohe Varssavisse, siis jääks aega Tšehhis, Slovakkias või Austrias ka natuke ringi vaadata, kaks päeva juba sõidule kadunud, viie päevaga palju ei jõua. Asume tegelikult autoreisi alguse jaoks üsna nõmedas kohas. Variant kaks oleks lennukiga mõnda huvitavasse sihtpunkti ja seal rendiautoge siis 7-päevane tripp teha.

Kirjutad, nagu passis pildi all ribal.

Lihtsalt uudishimust, et miks kindlasti ilma krediitkaardita?

Kui algne kinnitus koos HS-ga olemas, tuleb broneeritud keskkonnas tühistada ja põhjusena just hotellipoolne muutus. Kui nüüd pakuvad HS, siis on ikka mõistlik tühistada viidates ebakindlusele ja teiste kehvadele kogemustele.