Viimased kommentaarid

Ma ei saa sellel ajal lennata ja lootsin tasuta muuta.

Selge pilt, lennud homme, seega mõnikümmend euri Ryanairi kasumisse juurde.

Mul oleks Paphose lend vaja muuta. Enne lõplikku kinnitust näitab change fee 140€, lennud muidu samas hinnas. Kuulu järgi sai tasuta muuta, kes see enam ei kehti?

Veigo lubas lahkelt, et trollid blokeeritakse?

See on nagu meepotiga, kui pealt ainult tõrva tuleb, jäävad need potentsiaalsed üüratud meetagavarad avastamata.

No siis küll, mõtlesin et üksi-kaksi minek.

Genereerid mingi tööde teostamise akti lühiajaliseks komandeeringuks.

Võtad 0-omavastutusega kindlustuse ja no problem

Lennukiga vähemalt Momondo ja Azairi andmetel otse ei saa. Taksohinna asemel saaks mitu päeva rendiautoga sõita. Ma läksin kunagi nii Heatrowlt Stanstedi, 58€ rendiauto vs 200€ takso, öösel muud ei olnud.

Jah, kuid saad muuta ainult olemasoleva marsruudi piires. Kui üks jupp vahelt tühistatakse, oled ikka portsu otsas.

Kui kirjatükk ei kukkunud soovitud kujul välja või jäi kiiruga üle lugemata, siis ALATI on hiljem võimalik läbilipsanud vead parandada.

Aga see oli kindlasti 100% lennukis, mitte check-in järjekorras, lennuväljabussis, turvakontrollis vms.

Kui veel norida, siis nakatumiskordaja näitab, mitut inimest nakatanu keskmiselt nakatub. Kui see on suurem ühest, on nakatumise tõusutrend, kui see oleks 40, siis võib igaüks ise kalkuleerida, kui pekkis seis oleks.

Sinna on niisiis veel kaks nädalat aega, mille jooksul võib kõik muutuda, seega vara veel pead teemaga vaevata.

Kuskil vist oli alates kahest tunnist või ka lühema aja puhul, kui jätkulennule ei jõua. Mul kunagi Qatariga muutus esimene lend vist tund aega, kuid jätkule jäänuks 30min, mistõttu tühistasin kõik.

Kas transiidi korral on ka sadamas mingit ahistamist? Vaja Soome kaudu Rootsi sõita.

Klaabukas, kas saan õigesti aru, et soovid oma 350€ kinkekaardi tühistada ja taodelda selle asemel seadusega ettenähtud kompensatsiooni 250€? Tundub nagu mõistlik diil?

Palun otsige paremaid pakkumisi nt pakkumised.ee vms, Eestis on kallis küll, kuid alati leiab ka soodukaid. Eriti nõme on võrrelda mujalt soodukaid ja kohalikke letihindu.

Võta parem rendiauto, taksoraha eest saad 3 sõidupäeva, tagasisõiduks ju ka vaja transporti, samas liikumisvabadus kaaluks kõik üles, liiklust kartma ei pea.

Koljuma, mul oli sama juhus, aitas ainult krediitkaarditehingu vaidlustus läbi panga, aega kulus vist 4 kuud. Tegelikult tuleb taotlus siiski vedajale teha, kuid nad teevad kõik endast oleneva, et see protsess kliendile võimalikult ebameeldivaks, keeruliseks ja pikaajaliseks teha, ilmselt paljud loobuvadki, mõnekümne euro puhul loobuks isegi.

Valeria, hotell ju saab teenust osutada? Piirkond pandi kinni, hotell mitte. Klient soovis broneeringu tühistamata jätta, et hotell uue broneeringuga topelt raha ei saaks.

Mul oli ka Kreekas kolm broneeringut sellised, kus tühistamisel raha tagasi ei saa, tegin siiski kõikidele sellekohase päringu, kaks võimaldasid siiski tasuta tühistada, üks mitte, ma ei tulnud selle pealegi, et seda ühte negatiivselt arvustama hakata.

Alati saab lasta kulleriga saata.

Mul lõpuks mais toimuma pidanud MyTripist ostetud LOT tühistatud lendude eest läbi krediitkaarditehingu vaidlustuse raha käes. Suhtlus MyTripiga ei andnud midagi. Tulevikuks targem, väldin vahendajaid.

speedygonzales, kas ise oskad öelda, mitu koroonahaigeid ravinud arsti siis ikkagi surnud on? Muidu paistab tühja jutuna. Ja nt gripp on vähemalt sama tapja, kui covid.