Viimased kommentaarid

Kas haiglasse sattunud olid kogemustega aasiareisijad? Nõrgema seedimisega võib igal pool põhja alt lüüa:) Läheme homme Boholile, eks ma siis kirjutan, kui miskit häda kallale saan.

Kui pagasi suudad lõpp-punkti checkida, ei ole probleeme.

Qatariga hea hind, kuid on ka paremaid nähtud. Kui 10 inimest, võib veel oodata, 10x80€ on juba sääst, kuid kahekesi minnes on säästmise kohti muidki.

Safety rating ja juhtuvad õnnetused ei ole omavahel alati loogilises seoses, seega on see hirm liialdatud. TUI viimasehetke pakkumised sisaldavad inult istekohta ja käsipagasit, selliselt Mauritiusele ei lähe, söök ja pagas vaja kalli raha eest juurde osta. Samas otselennuga on ikka riske vähem, kui mitme ümberistumisega. Mina ei põeks.

Minule on alati tundunud, et Türki ja Egiptusesse omal käel ei võida, igale poole mujale on ise oluliselt odavam, mida kaugemale ja kauemaks, seda suurem võit, vahe on vähemalt Reisihullu kirjutatud suurusjärkudes. Kui võrrelda ainult esimesena ettejuhtuvaid hindasid, siis ei tundu võit suur, kuid pikemalt ette planeerides ja paindlik olles suureneb võit märgatavalt. Nt Sri Lankale 14p tuttav võttis paketi Bergerist 1900€, meil Maldiivid 7p + Sri Lanka 7p kahepeale kokku ca 2000€. Enda puhul algab kõik alati soodsate lennupiletite leidmisest eelistatud piirkonda, sinna komplekteeritakse siis seltskond, hotellid, auto jne kõik juurde.

Kui tagasi ka sama, siis jäta endale vähe suurem varu, Vietjet on suht süüdimatu, meil hilines Da Nang-HCMC 2,5 tundi ja edasilennule Phu Quoci ei jõudnud, õnneks ei olnud uued piletid kallid.

Otsisime ise sama varianti, kuid lõpuks ostsin Tallinnast läbi Moskva Aeroflotiga, pagas ja toit hinnas, Tallinnast algusega võitu ei tulnud ka.

Oleme tulemas sinna veebruri keskel 2018, kas võiks ka külalislahkust kasutada?

Erinevatelt lehtedelt saab ka veel kallimalt, kuid Veigo pakutult sai 50-ga.
Myanmaris oleksime peaaegu normaalsed rollerid endale välja rääkinud, kuid "õnneks" ole see koht sellel ajal kinni:( Elektriroller oli paras õnnetus, meil sai aku 2 korda tühjaks, Vietnamis lube ei küsitud ja ei kotitud ka, Cambodias küsiti ja politsei trahvis ka, kuna rahvusvahelisi ei olnud.

Sea Gull oli üks jubedamaid hotellikogemusi, räuskavad venelased, õhukesed helikindluseta seinad ja nn jadaventilatsioon, mis teistest tubadest suitsuhaisu tuppa tõi. Vana osa on ok, sinna venelasi ei lastud, kuid kuna ka meie käisime nende mõistes venelaste alla, siis ka meid sinna ei lastud:( Samas sai vanalinnas palju ringi kolatud, mõne kohalikugi juures käidud. Ehk on vahepeal hotellis midagi muutunud, olime seal vist ca 8a tagasi. Hurgadas tuulisem, kui Sharmis. Osa seltskonnast oli ka Makadis, hotelliterritooriumil oli küll lahe, kuid kui kuhugigi minna tahtsid, siis taksokirves kohe lajatas:) Sharmis soojem ja vaiksem, kuid kohalikku elu ei ole.

Välisministeerium vist ei soovita eriti kuhugi reisida, igal pool on erinevatel aegadel kellelgi hapusti läinud.

Odavlennufirmadel on enamasti piletid muutmatud, st ei saa muuta ega tühistada, kui midagi ei klapi, on raha läinud.

Arvan, et kallis katsetada, kui otselend EL-st, siis ehk veel.

Paljudes olukordades oleks vaja naiste riietusele tsensorit, paksudel ei sobi liibukaid kanda jne, ilmselt on see IQ-st kinni ka, konkreetne pilt on muidugi väga leebe:)

Jah, nii võib igal pool lasta endal kõik ette-taha ära teha ja selle eest räigelt maksta:) Kui rahaga priisata ei ole, on seda kõike mõistlik omal käel teha. Rendiautoga on Iisraelis väga normaalne (Kia Cee`d oli 15USD päev) kui ise sõita oskad, liiklus on suht intensiivne ja kiire.

OK, mulle pakutakse siin alates 100-st:), hotell on küll sees ka.

Andres, kas 25USD/2 päeva oli kokku 25 või 2x25? Hotell? Mulle saadetakse täiesti jaburaid hindasid, lootsin netist ära võtta, et kohapealset aega säästa, kuid vist pdeab ikka esimese päeva ohverdama tuuriotsingutele. Mei 10-kesi minek, kahele ei viitsikski tõmmelda, kui paljukesi hinnavahed kordistuvad.

Mis takistab siit kaasa ostmast? Teine võimalus ikkagi kohapeal vaadata, kindlasti leidub ka ülemõistuse kallitest hindadest soodsamaid.

Kas transfeer oli kokku lepitud-ostetud? Transfeer on (üldjuhul) eraldi kokkuleppel, kui kirjas ei ole, siis ei ole ka, ehk mõni eeldab vastupidist.

Kas E-viisa tähendab ka nn küllakutsekirja või ongi viisa?

Andres, kas Sul Mekongi tuuri jaoks kellegi otsemeili on?
Olen kirjutanud nii antravelisse kui ka thesinhtouristi, kuid 0 tagasisidet, meil minek novembris, hakkab juba kiireks minema.
Kas viisad said ka neilt või mujalt?

Aga proovi järgi, tee esimene bronn kaks täiskasvanut ja teine täiskasvanu + 7a laps. Tegin prooviks suvalise Hel-Bkk, vahe tuli 62€.

Endal on korduvalt väravas käsipagasile pandud kleeps, et tuleks pagasisse saata, kuid kleepsu eemaldus on seni kõik lahendanud.

Meil ei nõutud ei Tais ega Myanmaris, käisime 2016 Stockholm-Bankok ja tagasi Yangon-London.