Viimased kommentaarid

Arvan, et kallis katsetada, kui otselend EL-st, siis ehk veel.

Paljudes olukordades oleks vaja naiste riietusele tsensorit, paksudel ei sobi liibukaid kanda jne, ilmselt on see IQ-st kinni ka, konkreetne pilt on muidugi väga leebe:)

Jah, nii võib igal pool lasta endal kõik ette-taha ära teha ja selle eest räigelt maksta:) Kui rahaga priisata ei ole, on seda kõike mõistlik omal käel teha. Rendiautoga on Iisraelis väga normaalne (Kia Cee`d oli 15USD päev) kui ise sõita oskad, liiklus on suht intensiivne ja kiire.

OK, mulle pakutakse siin alates 100-st:), hotell on küll sees ka.

Andres, kas 25USD/2 päeva oli kokku 25 või 2x25? Hotell? Mulle saadetakse täiesti jaburaid hindasid, lootsin netist ära võtta, et kohapealset aega säästa, kuid vist pdeab ikka esimese päeva ohverdama tuuriotsingutele. Mei 10-kesi minek, kahele ei viitsikski tõmmelda, kui paljukesi hinnavahed kordistuvad.

Mis takistab siit kaasa ostmast? Teine võimalus ikkagi kohapeal vaadata, kindlasti leidub ka ülemõistuse kallitest hindadest soodsamaid.

Kas transfeer oli kokku lepitud-ostetud? Transfeer on (üldjuhul) eraldi kokkuleppel, kui kirjas ei ole, siis ei ole ka, ehk mõni eeldab vastupidist.

Kas E-viisa tähendab ka nn küllakutsekirja või ongi viisa?

Andres, kas Sul Mekongi tuuri jaoks kellegi otsemeili on?
Olen kirjutanud nii antravelisse kui ka thesinhtouristi, kuid 0 tagasisidet, meil minek novembris, hakkab juba kiireks minema.
Kas viisad said ka neilt või mujalt?

Aga proovi järgi, tee esimene bronn kaks täiskasvanut ja teine täiskasvanu + 7a laps. Tegin prooviks suvalise Hel-Bkk, vahe tuli 62€.

Endal on korduvalt väravas käsipagasile pandud kleeps, et tuleks pagasisse saata, kuid kleepsu eemaldus on seni kõik lahendanud.

Meil ei nõutud ei Tais ega Myanmaris, käisime 2016 Stockholm-Bankok ja tagasi Yangon-London.

Kui lend ikka päriselt ka ära jääb, proovi pigem hotelliga kompromiss leida. Hotellid on sageli üllatavalt vastutulelikud, sest ei taha riskida võimaliku negatiivse kommentaariga enda aadressil.

Ega piletimüügikeskkond ise ei põhjustagi probleeme, nemad vahendavad vaid infot, kuid kui juba probleemid on tekkinud, siis tickets.ee neid lahendada küll ei aita.

Lõunapool oli augustis suisa palav:) Põhjas kogu aeg vist väga kehva.

Enne soovitaks hotellide ja rendiautodega tegeleda ainult tasuta tühistamistingimuste korral, muidu võib valusalt lõppeda:)

No mind näiteks häirib hoopis rohkem vähene jalaruum lennukis, kuhu ma kaeban? Lennukis on niipalju meelehärmi põhjustavaid tegureid, et siis ei tasugi lennata?

No mida vingu?! Klähvivad ilmselt võltsmoraaliga ja lastetud, teised lendavad rahulikult edasi:) Saan aru, et mugavam oleks reisida, kui keegi kedagi ei häiriks, jääb järgi eralennuk või vähemalt esimene klass. Kas laps on lennul rahulik, sõltub suuresti vanematest, kui nemad närvis, kandub see lastele üle. Hullemad on need vanemad, kes ei üritagi midagi teha või nt joovad end täis, et karjuv laps und ei segaks. Imikuga lihtsam, tiss suhu ja enamasti aitab, maandumisel eriti.

Teede sulgemise võimalus ka suureneb ilmaolude halvenemisega, mine parem suve lõpus, siis kuivem ka. Me käisime väikese autoga paljudes F-teedega ligipääsetavates kohtades, kuigi F-teede mõiste on ka natuke devalveerunud, meil võiks siis lõunapoolsete maakondade kruusateed kõik olla ainult maasturitele mõeldud. Landmannalaugurisse siiski ei saanud, veetakistus osutus liiga sügavaks, ka mõned linnamaasturid keerasid seal otsa tagasi:)

Novenbris minekuks peab sellise enesepiinamise jaoks ikka karmavõlg megasuur olema, oli augustiski mõnel pool sellist ilma, et tahtmine oli autost pilt teha ja väljumata edasi sõita :)

Tuleb jah googeldada esindusi (tegelikult nimetavad esinduseks, st et spetsialiseerunud mingi kindla margi remondile) ja lähimasse külla minna. Meil positiivsed kogemused nii Albaania, Montenegro kui ka Makedoonia autoremonditöökodadega, väga abivalmid ja mõistlikud inimesed, kahjuks küll meil hakkas "juhtuma" reede õhtul ja oodata ei olnud võimalik, seega reaalset abi saime alles Makedoonias.

Sistaminuten.se ja kõik muud lennupiletite soodukate leheküljed

Käisime MB Vitoga 8-kohaline ja 17päeva, sõitmine ei tapnud, kuid järmiseks korraks planeerin max 300-400km päevas ja pikemaid peatusi.

Vaata gloobus, reisimisel võib igasuguseid ootamatusi ette tulla, mis raha röövivad, kuue peale võivad planeerimata kulutused üsna suureks minna. Kui nüüd ühele inimesele käib 166€ (isegi mitte lisakulu, vaid ainult täiendav reserveering) üle jõu, on mõistlik reisimine jätta perioodiks, kus sente lugema ei pea. Suur deposiit tähendab tavaliselt kehva kindlustatust, ehk siis rendifirma jaoks ei ole riskid vajalikul määral maandatud. Kõlab väga, nagu auto ost võimete piirile ja siis esmaseks hoolduseks enam vahendeid ei jätku, mõistlik inimene nii ei tee. Elus peavad tagavarad ka olema, nende puudumisel on mõistlik kallid tegevused lükata majanduslikult lahedamasse perioodi:)