Viimased kommentaarid

Premier Innis on võimalik check in automaati kasutada, seega võib täisealiseks valetada, igati mõnus hotell oli ka.

See on muidugi kõva argument, et oled rahul, kuid kahjujuhtumeid ei ole olnud:) Et oled siis rahul sellega, et raha võetakse vastupunnimata vastu? Kogemus on ikkagi see, kui midagi kompenseeritakse. Mul endal Swediga mõni juhtum olnud, kõik on välja makstud.

Olen aru saanud, et räigelt üldistades on Vaikse Ookeani saared kallid, väheste vaatamisväärsustega ja ebamugavalt pika lennugraafikuga.

Just käidud, kõige soodsam viipemaksega terminali väravates.

Kui külmutad, ongi järgmised külmitamise tähtajani kallimad.

Mul on korra lasknud samas arvutis erinevates akendes avatud tehingud kõige soodsama hinnaga osta 15-le. Tegin 5+5+5 broneeringut, sisestasin järjast nimed, vajutasin järjest kõikidele "maksa", kõik toimis, kaks bronni ühelt vahendajalt, üks teiselt. Ei pruugi muidugi alati toimida. Poolteist korda kallim hind ei kaalu minu jaoks ülesse võimalust hiljem maksta, raha on olemas. Reisijate nimesid oskan ka ilma vigadeta kirjutada ja ehku peale kedagi ei pane. 

Mina olen ilmselt see Raul_R vastand lendamises, kasutan alati võimalikult soodsa hinna ja lennuaja kombinatsiooni, pagasit ei ole, mingeid lisasid lennukis ei tarbi jne.

Hakka jupikaupa broneerima. Teed nt kolmes arvutis samaaegselt. Halvimal juhul ongi viimased 40€ kallimad.

dim123, aga äkki on sellega sama, kui passikontrolliga, igal pool ei kontrollitagi, ainult olulises osas, edasine toimib eeldusel, et eelmised on oma töö korralikult teinud. Aga selge on see, et sellise asja ohjamine mittedemokraatlikus ühiskonnas on märksa lihtsam, kui demokraatlikus.

Liinilennult tšartesile minu teada ei saa.

Kui aastaks Aasiasse lähed, siis ei kehtigi, kehtib esimesed 30, 45 või 90 päeva sõltuvalt algsest valikust. Kui reisid aasta jookusl nt 12x30 päeva, ei ole probleemi.

Ma pole teemat varem vaadanud, aga juba algne püstitus on naljakas, kaua läheb ja kuidas saab kiiremini:) Et siis vahet pole, kaua läheb, ikka eeldatavalt kiiremini vaja.

azair.eu lähtekohaks Tallinn, sihtkohaks Anywere, valid ajavahemiku, reastab sihtpunktid hinna järgi.

Tasub sedagi uurida, kas ühe pereliikme haigestumiselel korvatakse terve pere reisitõrge, nt 8 liikmelise pere puhul ühe liikme haigestumisel terve pere katkestus ei pruugi osad pereliikmed mingit hüvitist saada.

Sama kogemus mitme firmaga, kui 20-le vaja pileteid, siis nt 1-5 nähtav hind, 6-10 natuke kallim, 11-15 veel kallimad, 16-20 kõige kallimad. Grupiostul saad sellise hinnaga, mis oli 16-20-le ehk siis kõige kallimad. oleme samamoodi kabetanud samaaegsete broneeringutega nt kolmest arvutist.

Kuulge, kasutaja321 küsis toimiva SOOME numbri kohta, ärge toppige siia oma 372! Aga Priit kirjutas õigesti, et kirjutad seda, mida kannatab ja pärast muudad. Ilmselt kannatab 070jne numbri kirjutada.

Ma tegelikult imestan, millega täiesti asjalikult kirjutanud smallisland ja tohoh nii palju dislaike ära on teeninud? 

On ka meil peres väike poiss, kes üle 50 korra lennanuna lennukis superlaps on ja alati ootab, millal jälle "lennukisõitu" saab, kuid selle nimel pidi ema alguses kõvasti vaeva nägema, et rasked kohad muretult mööduksid. 

Kolmikutel on siiski ainult üks ema kaasas, ilmselt jääb kellelegi hoolitust väheks, esimese jonniga ühinevad ülejäänud jne.  Paljud emad ei suudagi last lennukis maha rahustada ja tegevusi leida, mitmikute puhul on see tõenäosus veelgi suurem, kuivõrd harva sünnivad nad keisrita, mis jätab lapse varasele arengule oma jälje.

Kahel korral käinud, mõlemil piisas Eesti juhiloast.

Arumaeisaa, miks on vaja reegleid rikkuda? Kas liitrist kuidagi ei piisa?

Kui jääd maha esimese lennu hilinemisest tingituna, siis saad uue pileti, kui seetõttu jõuad sihtkohta üle kolme tunni hiljem, siis saad. Kui lennuk jõuab õigel ajal ja jääd nt passikontrolli vms kinni või lihtsalt kohmitsema, siis ilmselt mitte.

Mida mõtet? Kui mingi enesetõestusretk, siis proovige, puhkus kindlasti mitte.

Mul oli alles supersaver.fi lehel sama probleem, ei mingit kommentaari, lihtsalt et makse nurjus, pangaülekande valikul loomulikult Eesti pankasid ei olnud, valisin lihtsalt teise lehe, probleemi ei süvenenud.

Talvar, täna võiks juba esmamuljeid jagada ja homme pikem ülevaade?

No nüüd on vist juba hilja eeluurida, ülehomme näed ja koged kõike ise.