Viimased kommentaarid

12 noormees sööb mitme täiskasvanu jagu:) Siis võiks juba penskarid tasuta olla, need ei tarbi eriti midagi.

Eks sõltub kõik piletiklassist, täpse vastuse saamiseks helista Turkishisse.

Edasi-tagasi lennupiletid ca 300€, samas kõik AI otse ca 600€, ei tundu väga atraktiivne hakata pika ümberistumisega ise otsima. Natuke üle 40€ päevas näkku hotell + söögid-joogid, kui isegi saad 30-ga nägu, siis hinnavõit ei kaalu pikka ümberistumist + ise transfeeride otsimist küll ära, päev-paar siia-sinna peaks ikka otselennud saama. 

Tõmbas emotsiooni pealt teema ülesse, hiljem rahunenuna ja võib-olla ka siit mõne vihje peale adus, et ise loll, mis siin ikka enam teematada:)?

Arumaeisaa, mis hala see on?? Kas on keeruline teenustasu tagasi küsida? Mõttetu jonn. Eks nad proovivad teadmatutelt lisa küsida. Oluline on see, et raha tagastatakse. Kas poes lähed ka undama, et sõber sai küsimisel odavamalt ja Sind peteti? Kõik me võtaksime küsitust rohkem vastu, kui antakse, sellepärast ei tasu veel olematut probleemi suureks puhuda.

Me plaanime olle reedest reedest kolmapäevani, kas siis ka mingeid soodsamaid hulgipileteid on?

Triplekixi harimiseks, 10 nädalat ei ole nähtav rasedus.

Türgis ja Egiptuses on kõik reeglina raha peal väljas. Agressiivne kauplemine tähendabki pehmodele midagi pähe määrima, enese eest seista mõistev inimene saab hakkama, sellised kauplejaid pikalt ei huvita ka, nõrgema selgrooga tegelasi leidub piisavalt. Enamus jamasid algab ekslikust eeldamisest, enamus eeldab, et saab odava raha eest midagi väga head, hiljem on pettunud, et said siiski odava ja kehva.

Ju siis olid mingid it-probleemid. Aga ilmselt valavad Sinu pärast nüüd pisaraid:)

Tõin analoogse näite, kus Ryanairi ei huvita üldse, mis sust edasi saab. Kui ei huvita, ei tasu ju küsidagi, asjolu et keegi teine jõudis ja keegi mitte, ei muuda midagi Sinu tulevase juhtumi suhtes, mine lihtsalt kohale ja improviseeri, pärast anna meile ka teada, kuidas läks:)

Aga proovi vastupidi, et Colombo to anywhere, soodsa koha leidmisel vaheta algus-lõpp ära. Toimib eeldusel, et kui A-B on soodne, siis ka B-A on ca samasugune. 

Plaan B saab olema kirvehinnaga uued piletid järgmisele lennule. Mul kunagi pakuti Londonist Tallinnasse kivi näoga järgmist lendu ülejärgmiseks päevaks ja ca 400€ per nägu. Kindlasti ei ole see nende mure, kuidas Sa sealt pärast minema saad. Ma ei ole küll Ryaniga väga palju lennanud ka, kuid ca pooled lennud on hilinenud, mida hilsem lend, seda suurem hilinemine.

Üheski portaalis ei tõtta keegi kiirelt reageerima. Äkki Stockholm-Tallinn järgmisel päeval?

Sarkasm sarkasmiks, kas negatiivse tagasisidega jäänuks Filipiinid külastamata?

Kas on kindel plaan ennast vigastama minna?

Olen ise kahtluse korral broneerinud nt 2 + 4 ööd, see annab pettumuse korral võimaluse tühistada tasuta järgnevad 4 ööd. Norsul on hinnangute kohta õigus, mida madalama klassi koht, seda lihtsam on saada kõrgeid arvustusi, hostelikülastaja ootused on märksa tagasihoidlikumad, kui 5 hotellis, kui hostelid enamasti üllatavad meeldivalt, ongi arvustused kiitvad, 5 hotellis võtad kõik pakutud mugavused vastu iseenesestmõistetavana.

Oli kunagi endalgi valik minna autosuvilaga Euroopat avastama, kuid kallis rendihind, kallid kämpinguplatsid, halvad sõidumugavused, suur kütusekulu ja kõrgemad teemaksud said määravaks. Rendihind 6-kohalisel bussil oli nii kõrge, et mõistlikum olnuks osta selline riistapuu ja pärast maha müüa, kuid kallid käminguplatsid pani mõtlema, Horvaatias ja Itaalias 30€ auto + 5-10€ inimene oli liiast, kolme nädala peale tuli hotellides ja korterites keskmine ööbimiskulu kuuele 60€ öö, seega läksime väikebussiga. Kuna Euroopas väga metsikult ööbida ei õnnestu, saigi see mõte maha maetud. 

Sageli on need vormid nii kokku pandud, et "õiged vastused" on ainult ühte liiki, JA või EI. Kui JA vormile mingi EI vahele satub, on jama majas ja vastupidi.

Ära võrdle normaalset hotelli autosuvilaga, kui Sulle pakutaks hotellis 10m² tuba neljale, siis see ei oleks normaalne. Lisaks kohutavad sõiduomadused ja suur kütusekulu, ainuke suur boonus ongi vabadus ööbimiskoha valikul ja nautida auto aknast hommikul avanevat vaadet.

Olen lennanud nii Wizzairi kui ka Ryanairiga, ka lahendamist vajavaid probleeme on olnud mõlemaga, kus kumbki mingit initsiatiivi ei näidanud, irooniliselt võib öelda, et sooduspakkumiste hinnatase on minu selgroo murdnud. Vähemalt ei ole Wizzairil sellist jaburat random istmepoliitikat, nagu Ryanairil, ühel broneeringul istuvad siiski kõrvuti.

Üldiselt on need autosuvilate rendihinnad nii räiged, et soodsam tuleb oma autoga minna ja hotellides ööbida.

Vanasti käis tühik koma järgi?

Need tulbad näitavad aiateibaid:) Olen tihti vaadanud kõrvalt odavamat kuupäeva, aga enam-vähem sama. Kord sain soodsaima hinna ka kõige  kõrgemast tulbast.

Tänud kõikidele vastanutele! Mõte juba maha maetud, päev kalli raha eest ei tundu atraktiivne, nagu enne kirjutasin, jääb Jordaania eraldi avastamist tulevikus ootama.