Lennupileti saitide usaldusväärsus

Tere! Kas kellelgi on varasemaid kogemusi netist ostetud lennupiletitega? Tahaksin küsida paari lehe kohta, kas on need usaldusväärsed või mitte.

Tickets.pl airtickets.com tripair.com

Kuna endal varaseim lennupiletite kogemus puudub, siis sooviksin kiiret vastust sellele küsimusele kuna tahaks täna lennupiletid ära osta.

(Poola saidil tickets.pl saab osta kas maestro deebetkaardiga või Visa kaardiga. Ühega on ligi 60euri odavam kui visaga. millega tasuks osta???)

Kiiret tagasisidet oodates, Patrik

Pole ühtegi neist saitidest kasutanud, aga ei näe põhjust neid vähem usaldada kui teisi analoogseid saite. Peale pileti ostmist peaks veel samal päeval tulema broneeringukinnitus, soovi korral saab teistelt lehekülgedelt, nt www.checkmytrip.com üle kontrollida et kas see kehtib. Kui peaks siiski juhtuma, et raha võetakse kaardilt maha, ent broneeringukinnitust ei saadeta, siis võta ühendust pangaga ja lase raha broneering krediitkaardilt tühistada. Ise soovitan (kui saksa keelt valdad) www.swoodoo.com lehte, sealne otsingumootor võrdleb erinevaid saite ja lisab iga tulemuse juurde ka ülevaateerinevate lehtede maksetasudest, nõnda on väga hea võrrelda, kas odavam on maksta visa, mastercardi, paypali, american expressi või hoopis pangaülekandega. Kõik sealsed reisibürood on ka tuntud ning usaldusväärsed.

1
0

Samuti pole neid lehti kasutanud, kuid tänapäeval on kõik internetis. Seega tasub lehe tausta uurida googli abiga ja ehk on ka abiks selline leht http://www.trustpilot.com/. Valides lehte on kasulikm valida leht mis on kirjutatud keeles mida ise mõistad, sest google translate on puudulik ja kohtai lasua kohutav. Erinevatel maadel on reistingimused erinevad ja siis ei lähe nendega alt. Samuti pead arvestama, et klienditeenindus (e-mail/telefon) internetipoodidel on võõrkeelne ja aeganõudev(või olematu).

Kui büroo on aus, siis pole vahet, kas ostad eesti (sky24 vms)või saksa,poola lehe kaudu. Probleemid tekivad alles siis, kui on vaja midagi lisada, muuta või lennufirma muudab aegasid st kõik mis on väljaspool tavaprotseduure.

Tickets.pl- kas kindel, et pole mõeldud ainult kohalike pankade deebetkaarte. Tavaliselt tahetakse ikak krediitkaarte.

Poola leht Tickets.pl on loodud 2012.03.02 airtickets.com-l loodud February 15, 1996 tripair.com -loodud July 31, 2004

0
0

minul kogemused airtickets.com portaaliga (paar aastat tagasi sai nende kaudu odavalt Mehhikos käidud). Maksin küll Visa-krediidiga, aga teenindus oli igati ok (piletid ilusti mailile, lennud toimusid ja probleeme polnud), julgen soovitada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased