Lennupiletid Austraaliasse (Sydney)

Sooviksin sõita võimalikult soodsalt Austraaliasse (Sydney). Kas keegi oskab soovitada mõnda head kohta, kus piletid broneerida? Startida võiksin Tallinnast, Helsingist, Riiast jne, marsruudi osas eelistusi ei ole, peaasi, et hind oleks soodne. Reisi alguseks oleks orienteeruvalt 20.09.12.

Tean, et see teema on juba foorumist mitmeid kordi läbi jooksnud, kuid mul ei ole mingit kasu 2009a. kirjutatud vastustest.

Üks ots? See on sisuliselt homme. Kahtlane, et nii viimasel minutil midagi soodsat saad. Noortelennud Austraalia: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/eripakkumised/subac/lend/id/5085/lan/ee

0
0

Suured tänud vastuse eest. Kuna olen 27-aastane, siis noortelennud kahjuks ei sobi. Soovin osta üheotsapiletit.

0
0

Küsi mõnest reisibüroost otse lennupakkumist.

0
0

Vaata www.fly24.ee on 19.septembril alates Helsingist (läbi Frankfurdi ja Singapuri) Sydneysse lennupilet 848 EUR. Tegemist Singapore Airlines pakkumisega. Lennuliin on igaljuhul väga tasemel!

0
0

Üheotsa pilet Sydneysse tuleb minimaalselt odavam edasi-tagasi piletist. Üks odavamaid variante on HEL-SIN (opereerivad Lufthansa ja Singapore Airlines) ja sealt edasi Scootiga. Peaks kokku umbes 720 euroga saama. Aga saad selle raha eesst vähemalt Singapore Airlinesi mõnusat teenindust.

0
0

Olen ka Sydneysse minemas, 10 detsembril 2012. Marsruudil: Riia-Brüssel-Abu Dhabi-Sydney (655€). Äkki on veel keegi sama lennuga minemas?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased