Lennupiletid Peruusse

Tere!

Lähen jaauaris pooleteiseks kuni kaheks aastaks Peruusse, Iquitosesse ning tahaksin osta üheotsapileti Limasse (võimalusel ka lõpp-punkti Iquitosesse), ent ma pole lennupiletite otsimise alal eriti kogenud. Kas oleks mõtet alustada kohalikest reisibüroodest või saab tõeliselt soodsaid pileteid vaid teatud lehekõlgedelt internetisügavustest? Ning kas keegi oskab öelda, et kui pilet vaid paar kuud ette osta siis mis on praeguste hindade juures nö normaalne suurusjärk millega umbes arvestada. Kas see kui öeldakse, et üheotsapilet Tallinn-Lima on 34 000 (öeldi Reisieksperdist) pluss USA transiidiviisa siis kas see on absurdne või mitte ning kas oleks võimalik mitte läbi USA lennata?

Ühe otsa pilet on arvatavasti sama hinnaga, mis edasi-tagasi. Uuri selliseid Eesti saite nagu www.bookinghouse.net kui ise asja eriti ei jaga. Sealt näitas mulle Tallinn-Lima hinnaks alates 13K (kui lendaks homme). Kui tahad veel odavamalt saada ja lennukuupäev ei ole fikseeritud siis on võimalik ehk mõne Euroopa tšarteriga lennata Lõuna-Ameerikasse viimasel minutil, näiteks Surinam on ltur.com listis kohati odav ja siis sealt edasi Peruusse.

olen paar korda kainud Peruus. Air comet on tavaliselt soodsaim. Lennukid korralikud, midagi kurta pole. Vaatasin jargi, jaanuaris ntx 1 ots Madriid-Lima 505 euri. www.airpluscomet.com
Ja yleyldse, otsimisel soovitan kasutada alguspunktina Hispaaniat.

Ja veel..varu kannatust ja otsi "superofertasi".Eelmine aasta laksin samuti yhe otsa piletiga ja maksin koos k6igi maksudega 336 euri - BCN>Madriid>Lima (veebruar)

Lonely Planeti foorumis kurdetakse sageli, et lennufirmad ei lase üheotsapiletiga lennukisse. Riik nõuab enamasti, et oleks olemas ka tagasisõidupilet ja võib selle puudumisel riiki mitte lasta (pileti oelmasolu kontrollimine pidi väga harv olema), mis tähendab seda, et lennufirma peab su tagasi toimetama. Selle vältimiseks siis selliseid nõudmisi esitataksegi.

Kiidan siin veelkord hispaaniakeelset otsingumoortorit www.rumbo.es, kust leiab häid pakkumisi ja sageli ka hinnamaatriksi.

Mida Mart Iquitoses nii kaua teeb? Vabatahtlikuks?

Kõige mugavam on KLM, saab kohale ühe piletiga Tallinn-Amsterdam-Lima. Ei mingeid ümberistumisi ega ekslemisi USA-s ega Hispaanias. Edasi-tagasi pilet koos kõigi maksudega Tallinnast 16-17 kEEK. Ühte otsa ei taha nad müüa odavamates klassides :(
KLMi pileteid müüvad meie reisibürood vabalt.

Limast Iquitosesse saab LAN Peru siselennuga, ühe otsa hind 100 USD ringis. Pileti saab osta internetis (www.lan.com). Lendamisele eriti alternatiive ei ole, sest Iquitos pretendeerib tiitlile "maailma suurim linn, kuhu pole maismaatransporti kasutades võimalik pääseda". Ainult lennukiga või veeteed (Amazonas) pidi.

Minu küsimus sai põhjalikult vastatud. Iquitosesse lähen ma põhimõtteliselt vabatahtlikuks jah. Olen varem ühe aasta Saksamaal vabatahtlik olnud ja eelmisel suvel olin kolm ja pool kuud Work and Traveliga USA's, ent tunnen tungivat vajadust võimalikult pikaks ajaks võimalikult ekstreemsesse kohta minna. Peruus mul Limas mõned sõbrad on ning Iquitost olen helis ja pildis oma vanemate reisivideo pealt näinud.
Veelkord suur tänu kõigile!

palju kraami siis kaasa tõid ka?:D

Paar suveniiri sai toodud. Lihtsalt hea paik l66gastumiseks. Kord aastas saab kaidud, palju tuttavaid ka seal ees. Et siis jah, narkoveoloom ma pole! Paikest teile seal Eestimaal!

Yheotsa piletiga ei lasta sind lennuki peale kui sa Peruu resident pole. Ma lendan pidevalt ja olen Peruu resident juba aastaid. Lennates www.lan.com siis registreeri ennast enne pileti ostu kliendiks ja lenda Madrid - Lima, selle lennuga sa teenid tasuta kilomeetreid millega saad tasuta Iquitosele lennata.