Lennupiletid Sydneysse

Tere!

Palun rääkige mis lennufirmadega ja mis marsuudi ja hinnaklassiga olete Sydneys käinud talveti? Ja kui kaua ette tasuks pilet ära osta

Tänud.

Mis eesmark on? Kiiremini kohale jouda voi teha pikem vahepeatus kuna lend vaga pikk ja vasitav? Olen regulaatselt lennanud Austraalia ja Eesti vahel viimased 15-20a, kasutanud erinevaid lennufirmasid ja marsuute.... labi Bangkoki, Hong Kongi, Londoni, Singapuri, Dubai. Viimane kord oli aprillis TLL- Istanbul-Singapur-Melbourne, tahtsin proovida seda marsruuti ja 30 kg check on luggage sai valikus maaravaks. Kui lendad labi Doha Qatar airways voi Thai airwaysiga Saab ka 30 kg pagazit, ulejaanud koik on 20-25kg. Praegu tundub Thai airwaysil hea graafik ja hind.

1
0

Tänud!

Minek 2024 a jaanuaris 2 nädalaks umbes-kruiisile Uus-Meremaale.

Tahan minna soodsalt aga samas mitte üle 30 tunni üks ots. Olen vaadanud Finnairi - hind alla 1500.

Mis hinnad endal on olnud edasi-tagasi Tallinnast Sydneysse?

0
0

Usun et võid vaadata näiteks läbi Londoni kuala lumpuri ja sealt Australia võid leida väga head diilid, perthi või darwini või Melbourne on tavaliselt odavam kui Sydney lennata ja sealt siselennuga kuhu vaja.

0
0

Unustasin, et tasub uurida Scoot airlines Ateenast voi Berliinist, neil labi Singapuri Austraaliasse vaga hea hind, oleneb muidugi mis kuus ja paeval. Naiteks Melbourne-Berlin oli alla $500 AUD uks ots. Ma ostan Australiaas piletid, viimane kord oli $1600 AUD edasi- tagasi. Hinnad on tousnud, enam alla $2000 AUD ei leia. Kiiremini st. 24t saab Finnairiga labi BKK, Singapuri voi Tokyo, voi siis Qatar voi Thai airways ka monikord on hea graafik.

0
0

Vaatasin, et maksin a. 939 eur edasi-tagasi, ostetud märtsis 2022 ja lennud Finnair + Qantas läbi Singapuri, oktoober-november 2022 (koolivaheaeg + lisanädal), aga see pole vist veel päris talv Eestis (ehk Austraalia suvi).

Oota kampaaniaid ja / vôi jälgi hindu kohe jaanuar-veebruar 2023, kui 2024 piletite müük algab.

0
0

Tänud! Püüan jaanuaris veebruaris hakata neid kuupäevi järgima.

Kui kaugel on lennujaam Sydney linnast ehk kruiisisadamast?

Minek peaks olema umbes 24 jaanuari paiku 2024 ja tagasisõit 9 veebruar 2024.

0
0

Googeldamine Annab 18 km ehk poole tunniga saab lennujaamast sadamasse.

0
0

Kui oled 20+ tundi olnud lennukites + vahemaandumised jne. , siis mina ei tormaks kohe kruiisiterminali, vaid vôtaks korraks Sydneys aja maha (seega pole tähtsust, kui kaugel on lennujaam kruiisisadamast ;-))

1
0

Plaan on olla Sydneys enne kruiisi u 4 päeva.

Tagasitulles peab vist ka 1 päeva olema kuna tundub et lennud väljuvad hommikul enne 10

mis ajal võiks pileteid otsida ja osta järgmise aasta jaanuari lõpuks ning tagasi 9 või 10 veebruar.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased