Lennupiletite muutmine

Kas ja millistel tingimustel on võimalik tagasilennu kuupäeva muuta? Olemas on tervisekindlustus, reisitõrke -ja pagasikindlustus. Kui nüüd midagi peaks juhtuma minu tervisega, mis ei võimalda mul välismaal edasi tööd teha, siis kas "tänu" sellele on võimalik lennukuupäeva muuta? (Kas peaks selle kohta olema mingi punkt kindlustuslepingus vms?) või kui sooviksin ise ilma mõjuvama põhjuseta tagasilennu kuupäevi muuta, kas peaksin pöörduma oma lennufirma poole? Ja samuti küsimus, kuidas või kust ma näen kas minu lend on muudetav lisatasu eest või ei ole seda üldse võimalik muuta?

Kui sa pileti tingimusi ise üles ei leia, siis helista lennufirmasse, nad ütlevad su broneeringu koodi järgi kohe ära, kas ja millistel tingimustel sa muutusi teha saad. Kõik kaasnevad kulud pead sa ise tasuma. Muudatusi teeb ainult lennufirma või piletid müünud vahendaja.
Kui on olemas reisitõrkekindlustus, mis antud juhtumi puhul kulud kataks, siis saad pärast neilt raha tagasi küsida. Kõik vastavad tingimused on sinu kindlustuslenpingus kirjas. Keerukama juhtumi puhul pead seda kindlustusfirmaga täpsustama.