Lennureis grupiga

Väga vabandan, kui säärane teema on juba kuskilt läbi jooksnud. Kui nii, siis palun viidake. Olen uus ja ähmi täis kasutaja, kelle õlul lasub grupireisi organiseerimine, ehkki olen ka üksi üsna vähe veel reisinud.

Nimelt organiseerime grupireisi Londonisse. Kõik oleks justkui hästi, sobiv hotell on leitud ja näib, et ses suhtes on asjad joones. Aga lennupiletid ajavad suisa marru ja panevad muretsema. Tahame lennata Estonian Airiga. Internetis on praegu odavaim edasi-tagasi pilet soovitud kuupäevadeks alla 2500 krooni. Aga oma ehmtuseks ja nördimuseks avastasime, et grupireisi korraldades on pileti hinnaks 3400 + lennujaamatasud. Peaaegu 2 korda kallim!!! Ja meie, rumalad rohelised arvasime veel, et grupiga ostes saab äkki allahindlust!

Kuivõrd tasuks proovida võimalust 30 inimesele odavaimad piletid internetist 7-kaupa osta? Kui palju võiks hind sel juhul kõikuda? On mul mingit võimalust enne teada, kas me kõik ikka mahume lennule? On slline käitumine liiga riskantne? Kui tõenäoliselt on juba praegu augusti lend Londonisse täitumas?

Võimalus oleks ka kasutada ka Easy Jeti, ehkki sellel on pisut ebasobivad väljumisajad.

Oleksin igasuguse nõuande eest tõesti väga tänulik! Mari

Helista Estonian Airi ja räägi nendega.

Lennukis on teatavasti erineva hinnaklassiga kohad, ka turistiklassi piires on piletid erineva hinnaga. Seega ei saa eeldada, et kui näiteks 30 inimest soovib lennata sama lennuga, siis nad kõik peaksid saama odavaima hinnaklassi piletid. Kui sa ostad Estonian Airi kodulehelt 7 kaupa pileteid, siis võib ju juhtuda nii, et esimesed seitse maksavad 2500 krooni nägu ja järgmised seitse 4500 krooni nägu. Ja tasub uskuda soovitust pöörduda rohkem kui 10 inimese puhul Estonian Airi rühmaosakonna poole. Easy Jetil on küll nii, et kodulehelt saad pileti osta korraga ka 30-le inimesele, aga sel juhul on ka pileti hind ühe inimese kohta kindlalt kallim kui ainult ühele inimesele ostes. Vaatasin huvi pärast praegu nende kodukale, palun väga: 21. mail Tallinn-London üks inimene 30 EUR, aga sama lennuga 30 inimest tuleks kogusumma 1530 EUR ehk siis 51 EUR inimese kohta.

aga ära lase ühendada inimesega, kes tegeleb gruppidega. Teenindaja näeb oma süsteemist, mitu kohta mis hinnaga saadaval on ja peab ka seda Teile ütlema. Reisijate nimed saate saata mailiga ja arve saadetakse ka mailiga, mille maksmiseks on aega 2 päeva. Olen ostnud 30 piletit korraga ja saanud miinimumhinnaga.