Lillefestivalid euroopas

Kas kellelgi on kogemusi huvitavate kevadiste lillefestivalidega euroopas. Otsiks alternatiivi keukenhof´ile...,mis muidugi ka igal aastal külastamist vääriks.

Tänud

Austrias on nartsissifestival.

Lisan siia ühe ammuse reisikirja väljavõtte NARTSISSIFESTIVAL BAD AUSSEES Kõikjal patseeris imeilusates Austria rahvariietes inimesi, ilm tõotas tulla jälle lämmatavalt kuum. Kell 10,30 algas autokorso ehk lillekujude paraad autodel,traktoritel ja hobuveokitel.Vormiriietes puhkpilliansamblid vaheldusid lillekujudega, mis olid üks ilusam kui teine. Nartsissid, millest kujud olid tehtud, olid veelgi väiksemate õitega, kui ma ette olin kujutanud. Rongkäik kulges piki Bad Aussee peatänavat ja suundus edasi Grundlsee järve äärde. Kell 14,30 algas bootkorso ehk lillekujud paatidel. Imeilus mägijärveke, taamal kõrged mäed. Rahvast oli meeletult palju ja head kohta vaatamiseks ja pildistamiseks oli keeruline leida. Palavus tahtis tappa, kuid vaatepilt oli seda väärt. www.narzissenfest.at

Üks Euroopa ilusamaid lillefestivale on mais, pärast Keukenhoffi toimuv Türi lillelaat. Tule kindlasti ja võta Teised ka kaasa. Müütan seal ise ka ja Sulle annan poolmuidu.

Suured tänud kutsumast. Enne tuleb ikka nuustakul ära käia, kui maailma avastama minna...

to: kassuk Kas see on Sinu reisikiri või lihtsalt leitud?

Tundub kogemist väärt ettevõtmine olevat. Kuna eelmise aasta Keukenhoffi külastmine autoga jättis minu tagaotsa nii kustumatu mulje, siis mõtlesin see aasta lennukit kasutada.

Kas Sa reisi planeerides lennuki marsruute ka uurisid? Kuidas sinna kõige soodsmalt kõige lähemale saaks?

olen nõus asja korraldama, aga seda väikebussiga