London 25.03.2018

Tere tripikad!Olen minemas järgmisel nädalal Inglismaale ning 24-25.03 veedan Londonis.Minu kahjuks (bussiliikluse mõttes) toimub Londonis 25.märtsil :THE LONDON LANDMARKS HALF MARATHON (https://www.llhm.co.uk/), kus joostakse kõigi vaatamisväärsuste juures.Küsimus on järgmine - kuidas võiks olla sellel päeval hop on hop off bussiliiklus? Olen aru saanud, et kesklinn on sel ajal kinni, kuid äkki kellegil on rohkem infot? Kas on üldse mõtet osta 25.märtsiks Hoho bussipiletit, kui nagunii on plaanis liikud ainult seal kesklinna kandis?

Kas metroo ka ei sõida? Ma olen Londonis paar korda käinud ja kõik korrad metrooga sõitnud, pole kordagi bussi istunud. Metroo tundub esialgu hirmutav, kuid tegelikult on väga loogiline ja arusaadav, peatuseid on ka palju. Oyster kaardiga on suhteliselt odav ka.

0
0

Metrooga nii palju vaatamisväärsusi ei näe, kui hop on hop off bussiga:)Aga maratoni ajal ma tõesti sellele lootma ei jääks. Isegi tavapäevadel on metroo (või DLR või Overground, oleneb kus kandis liigud) Londonis ainus mõistlik liiklusvahend. Rohkem aega tasub varuda, suurürituste ajal on metroopeatused ülerahvastatud ning tuleb tükk aega oodata, enne kui rongile mahub.Kui sul on tavaline viipekaart, siis pole vajadust ka Oysterit endale teha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased