Londoni reis

Asi siis selline, et on plaanis minna Inglismaale ja sellega seoses tekkis paar küsimust. Kuidas oleks võimalikult hea kulgeda lennujaamast linna ja linnast tagasi lennujaama. On kellelgi aimu kui kallis see võiks olla taksoga sõites? Ma olen kuulnud, et seal liiguvad bussid ka linna ja lennujaama vahet, on kellegi aimu, mis bussid, piletite hinnad jne. Kui kaua lennujaamast linnasõidab?

Mis lennujaamast jutt käib? Lennujaama ja linna vaheliste ühenduste pärast ei tasu üldse muretseda. Ühendus linnaga on lennujaama toimimise loomulik osa. Kui inglise keelt oskad, siis kogu info saad vastava lennujaama kodulehelt.

Võtan rumala postituse tagasi, ei pannud esialgu pealkirja tähele (et tegu konkreetselt Londoniga). Minu viga.

Näiteks Stanstedi lennujaamast lähevad NATIONAL EXPRESS ja TERRAVISION piletihinnaks 10£.Kui on suurem seltskond, siis on head kogemused ühe eestlaste firmaga, mille koduleht on www.sherfieldcab.co.uk Sõidavad igale poole ja ühendust saab nendega ka Skype teel: sherfieldcab Nende poole saab pöörduda eesti keeles ja annavad ka muidu head nõu.

Tahtsin lisada, et nee bussid käivad iga poole tunni tagant ja sõiduaeg sõltub kellaajast, st., et tipptunnil on sõit 2 korda pikem. Hommikul saab Stanstedi lennujaamast kesklinna 1,5 tunniga ja tipptunnil umbes 3 tunniga.