trip-krainetrip-ukraine-dark
Loodusreisid

Kas kellelgi on kogemust reisifirmaga "Loodusreisid"?

Mul oleks samasugune küsimus. Kas keegi on "Loodusreisidega" Horvaatias käinud? Plaan suvel seda riiki külastada ja nende programm tundub väga hea ...

Olen loodusreisidega reisinud Tšehhis, Norras, Tatra mägedes, Horvaatias. Oma kogemustest oskan öelda, et neil on väga inimlik ja kogemustega giid, neil oleks nagu oma buss koos bussijuhtidega, see on super. Paari reisi järel tekib bussis juba nagu perekonnatunne. Ja see on jube hea. Veel toonitan, et mul ei ole selle firmaga mingeid isiklikke sidemeid. Nende bussid on olnud alati korras ja puhtad, öömajad kahestes eurotubades, öösõitu ei ole täheldanud. Programmist niipalju, et see superkaunis väikelinn, kõigil oli 1 toaline number(rõduga)50m rannast. Hommikul vöisid minna Veneetsiasse või rentisid auto(mina). Osa logelesid niisama ja olid väga rahul. Lõpuks tulid Krki ja Pagi saared, sealt üles Plitvice järvedele ja siis Ungari kaudu tagasi. Lõpuks kõige tähtsam, inimesi on igasuguseid aga selles firmas osatakse neid kohelda nii, et neil ei olegi midagi viriseda. OK, tundus nagu kiidulalin aga tegelikult proovige korra, lähen ise nendega suvel Lofootidele. . . . Trip.ee lisas suured algustähed, lisas tühikud sõnade vahel ja eemaldas liigsed tähemärgid. Soovitame postitajal enne järgmist postitust lugeda meie kasutustingimusi http://www.trip.ee/kasutustingimused!

Firma Loodusreisid

Tere! Kas keegi on viimasel ajal (2009–2011) kasutanud firma Loodusreisid OÜ reisiteenuseid? Kas on neil normaalsed bussid ja giidid? Mõte on kasutada nende teenuseid reisil Horvaatiasse. Või oskab keegi soovitada muud reisifirmat? Tänan, kes vastavad!

Loodusreisid OÜ

Tere. Kas keegi oskab öelda midagi sellest reisifirmast? Meeldib reiside kava, aga kuidas tegelikult on ei tea

Tere Viire. Kas reisi hind muutub, kui rühma suurus on väike?

Tere. Mina mõtlesin kodulehel olevate reiside maksumust, mis on "Reisid kodust kaugemal" ja seal näiteks "Lõuna-Poola ja Slovakkia"