Los Angelese hotellid novembris

Tere,

äkki oskab keegi soovitada kui minna novembri keskel Los Angelesse, kas võib jääda lootma sellele, et saab kohapealt mõistliku hinnaga hotelli või on sel ajal suur tung ja peaks kinni panema juba varem? Eelmisel aastal Miamis olles oli see ette bronnimine mõttetu, hind oli kõrge. Kohapeal oleks saanud poole ägedama hotelli sama hinnaga. Nüüd tahas targem olla. Äkki keegioskab ka soovitada mõnda eriti head hinna ja kvaliteedi suhetga hotelli Los Angeleses? 3-4* hotellide kogemused/hinnad oleks oodatud :) plaan on minna ka los angelesest edasi Hawaiile. Kui kellelgi häid nõuandeid, siis tänud ette.

Ma arvan, et LA on piisavalt suur ja kohe kindlasti leiab seal midagi. Kogemuste järgi tuleb internetis broneerides (expedia.com) odavam kui kohapeale minnes. See kehtib ka sel puhul, kui maksad internetis kasvõi hotelli ootesaalis! Vaada nt expedia.com ja kui leiad omale sobiva ja hea hinnaga hotelli, siis broneeri ära. Minu jaoks on mõistlik hinnaklass $50-75+tax 4-se toa eest. 3-4* vist jääb kuskile 100 ringi.

Samas võrdluseks Miami Beachi-le (mitte Miamisse) minnes peaks novembris kindlasti broneerima, sest muidu on valikus kõige kallimad hotellid või kõige kehvemad.