LOT Polish-i käsipagas

Tere!Küsimus just selle konkreetse lennufirma käsipagasi poliitika kohta. Kui mul on üks normaalsuuruses käsipagasi kohver ja lisaks läptopiga seljakott (ei ole suva seljakott vaid ikka õige läpaka-seljakott kus ainult arvuti sees) siis kas see seljakott on okei või tuleks kohvrisse suruda?On kellelgi kogemust?

Kaks viimast kogemust aprillist ja maist on sellised, et käsipagasi mõõtudesse mahtunud kohvrid korjati väravas ära (lennud ei olnud täis). Teist kotti polnudki.

Olen viimasel ajal selle firmaga üpris palju lennanud ja ei ole mingeid probleeme olnud 2 kotiga lennukisse minnes.

https://www.lot.com/us/en/carry-on-baggageIn addition to the above cabin baggage allowance, the following items may be carried free of charge:ladies handbag or shoulder-strapped bag or laptop bag (40 cm x 35 cm x 12 cm)In case of flights operated by Bombardier Q400 (DH4) aircraft "Delivery at aircraft" procedure applies. The cabin baggage will be loaded into the hold before boarding and given back to the passenger after landing. In this case, before handing in the baggage, all valuables (e.g. laptop, money, keys, documents, etc.) should be removed from the bag by passenger and taken on board.

Jah, olen reegleid lugenud ja standardse arvutikotiga poleks ilmselt probleemi. Aga tegemist on nö. seljakotiga kus arvuti tasku ja arvuti ka sees. Pigem ennetaks probleeme. Aga tundub, et saab siiski läbi. :)Tänan vastajatale.

Nagu reeglitest lugeda võib, siis lähtuda tuleb eelkõige lennukitüübist.

Lennukiks on Canadair CRJ-900 . Ehk siis tuleb kõik kraam ikkagi sisse kaasa võtta.