Viimased kommentaarid

Buldooza, tiigrisalvi müüakse ka Eestis.

ivo65, kuni tiigrisalvi valmistamisel ei ole kasutatud tiigreid, võid tuua :)

Eelmisel korral oli probleem ilmselgelt kobrades.

Käru kohta ei tea (kas tõesti TUI lehel kirjas ei ole?), aga käsipagas läheb, jah, koos äraantavaga kaalule.

Kui siin pangaga seotuse taseme üle arutleda, siis tegelikult ei ole kuigi tõenäoline, et selline info kindlustusseltsile teatavaks saaks. Kahjujuhtumi tõttu ei teki ju mingit suhtlust pangaga, kindlustaja teab kliendist ainult seda, mis alusel tal kindlustus on (kuld- või mõni kangem kaart v lihtsalt eraldi ostetud).

AR, soovitan ikkagi uuesti BTAst järgi küsida, andes neile täpsed andmed oma reisi kohta. Tingimustest ei ole küll võimalik välja lugeda, et aasta aega võiks reis kesta. Ikka nii on, nagu karvanejakole kirjutas - poliis kehtib aasta, reis võib olla max 90 päeva.

Millest üldse selline küsimus? Filipiinidele sisenedes ei ole ju ükski vaktsiin nõutud (peale kollapalaviku juhul, kui tuled teatud Aafrika v Ladina- ja Lõuna-Ameerika riikidest).

Hbert, kas sa oskad nimetada mõnda kindlustusfirmat, kellel ei oleks epideemia/pandeemia reisitõrke välistuste all?

Isaac, isegi kui eraldi piletid, siis Dubai-Tai segment on neil nagunii juba läinud, see jäi ju kasutamata. Muidugi, me ju ei tea piletite tingimusi, aga suure tõenäosusega ei saa kasutada tagasilendu, kui minek kasutamata.

Siin ilmselgelt liiga vähe infot, et oleks mõistlik midagi arvata. Ainus, kust mingit paikapidavat teavet võiks saada, on ikka ainult kindlustus.

Skyscanneris reitingut ei olnud, aga kas sa üldse leidsid midagi sellise firma kohta netist? 

Minu meelest on see küll koht, kus öelda, et parem karta kui kahetseda. Ise ei kaalukski neile oma raha andmist.

Siis tuleb loota, et kehtib ka maismaad mööda liikudes. Lihtsalt see "chartered and scheduled flights" ei jätnud erilist kahtlust, et kehtib vaid lennujaamast sisenedes. Nii ehk naa see G välismini paber on  erakordselt huvitav lugemine, kui ei ole Aafrika riikide ametlike teadaannetega varem kokku puutunud :)

Selle papri järgi maad mööda liikumisel siis viisavabadus ei kehti ikkagi?

Ka välisministeeriumi lehel ei ole sõnagi selle kohta, et Gambiasse saaks ilma viisata.

Plakat on küll hea - nagu Balti riigid ei kuulukski Euroopa Liitu. Uudis ise muidugi kahtlemata meeldiv.

Möödunud aastavahetusel oli päris tõsine soov korra Aasias käia, seega hoidsin pikalt kätt pulsil. Algusega detsembri teisel nädalal oli päris normaalseid pakkumisi ka novembris-detsembris, ses suhtes ei ole nende aegadega väga hea võrrelda. Isegi kuni paar päeva enne jõule oleks saanud lennata, aga tuugaks läheb siis, kui tahad täpselt (+- 2 päeva) pühadeperioodil puhata.

Loodetavasti tuleb keegi veel teiega kaasa? Kolmas täiskasvanu, ma mõtlen. Minu teada ei lasta lennule nii, et  ühe täisasvanu kohta on rohkem kui üks alla 2 a laps. Või mis kaksikute vanemad ütlevad, kas olete reaalselt üksi kaksikutega lennanud?  Ma mäletan, et mul oli igatahes probleem, kui pidin lendama vastsündinu ja 2a lapsega.

Kes ja  miks kontrolli tõmmatakse - minu teada ei valita pagasit kontrolli mitte lennunumbri alusel, vaid tollil on detailne pilt sellest, millisest riigist on tuldud (st lennu alguspunkt). Hel-Tll lennuga Kuubalt tulles osati väga täpselt kõrvale tõmmata need, kelle sigareid oli vaja üle lugeda.

chrisrändaja, kas sa võiksid sellest täpsemalt rääkida?

matist, lennujaamamaksud tuleb alati rahas maksta.

Mis turismimaksu puudutab, siis seda ei saa ju ka konkurendid võtmata jätta, ses suhtes on stardijoon ikka samas kohas. Pealegi, minu meelest on see alati bookingu lehel kirjas, et lisandub x % city tax vms. Ma ei ole tegelikult kunagi näinud, et city tax oleks majutuse hinnas sees, ka ei saa seda kunagi koos majutusega ette ära maksta. Isegi paketiresisi puhul tuleb city tax ju ööbimiskohas eraldi maksta.

Edit: pean oma sõnu sööma, asi on mingil hetkel muutunud ja tõesti on turismimaks juba hinna sees, isegi väljaspool EL. Kui see nüüd alati nii ei ole, siis on küll tõesti halb võrrelda.

happyday, meil juhtus ükskord sama lugu ja Finnairist küsides tekitasid nad sellest hullu teema, et ei saa lennukile jms. Lasin siis ära muuta, 35€ küsiti selle liigutuse eest. Pärast mõtlesin küll, et loll olin vist...

Jessas, tripis lahmitakse ka juba miinuseid panna samal tasemel nagu perekoolis...

victor54 küsis, täiesti viisakalt küsis, mis on see takistus, et mitte tühistada - kas on nii raske vastata, et Ryanair ei lase piletit tühistada? 

See, et lennufirmad ei lase tühistada ühe inimese piletit suuremast broneeringust, ei ole ju tõsi. Mõni kindlasti ei lase, aga üldistamine, et lennufirmad ei lase, on ikka liiast. Jah, seda ei saa teha veebis, küll aga klienditeeninduses.

Ma ei saa nüüd aru... kas on nii, et ma ostsin reisi spetsiaalselt Aurinkolt, et mitte lennata Smartlynxiga, kuid nüüd viib Novaturas mind ikkagi Smartlynxiga kohale ja ma peaksin veel õnnelik olema? Miks mulle tundub, et ma ei saa oma raha eest seda mida ma ostsin?

Kus oli öeldud, et kehtib reedeti? Ma tegin mitu päringut endale huvitavate kuupäevade osas nii detsembris jõulude ajal kui ka jaanuari alguses ja kõigiks päevadeks oli saadavust. Vaid üks minu valitud päevadest oli reede, kõik ülejäänud muud nädalapäevad. 

Prg koduleht maas.

Ladina-Ameerikas peaks ju sobima ka see, kui jätad tagatise sularahas (kui rendimakse on juba maha läinud)?

Ma arvan, et Kroks peab silmas mitte parempoolset liiklust, vaid seda, et rhv juhiluba ei kehti ja reaalselt tunned sa seda alles siis, kui õnnetuses osaled. Huvitav, kas tervisekindlustuse osa saab ka selle argumendiga kahjujuhtumite välistustesse arvata, et tegelikult sa polekski tohtinud autot juhtida ja pead nüüd ise oma kulud kandma?