Viimased kommentaarid

happyday, meil juhtus ükskord sama lugu ja Finnairist küsides tekitasid nad sellest hullu teema, et ei saa lennukile jms. Lasin siis ära muuta, 35€ küsiti selle liigutuse eest. Pärast mõtlesin küll, et loll olin vist...

Jessas, tripis lahmitakse ka juba miinuseid panna samal tasemel nagu perekoolis...

victor54 küsis, täiesti viisakalt küsis, mis on see takistus, et mitte tühistada - kas on nii raske vastata, et Ryanair ei lase piletit tühistada? 

See, et lennufirmad ei lase tühistada ühe inimese piletit suuremast broneeringust, ei ole ju tõsi. Mõni kindlasti ei lase, aga üldistamine, et lennufirmad ei lase, on ikka liiast. Jah, seda ei saa teha veebis, küll aga klienditeeninduses.

Ma ei saa nüüd aru... kas on nii, et ma ostsin reisi spetsiaalselt Aurinkolt, et mitte lennata Smartlynxiga, kuid nüüd viib Novaturas mind ikkagi Smartlynxiga kohale ja ma peaksin veel õnnelik olema? Miks mulle tundub, et ma ei saa oma raha eest seda mida ma ostsin?

Kus oli öeldud, et kehtib reedeti? Ma tegin mitu päringut endale huvitavate kuupäevade osas nii detsembris jõulude ajal kui ka jaanuari alguses ja kõigiks päevadeks oli saadavust. Vaid üks minu valitud päevadest oli reede, kõik ülejäänud muud nädalapäevad. 

Prg koduleht maas.

Ladina-Ameerikas peaks ju sobima ka see, kui jätad tagatise sularahas (kui rendimakse on juba maha läinud)?

Ma arvan, et Kroks peab silmas mitte parempoolset liiklust, vaid seda, et rhv juhiluba ei kehti ja reaalselt tunned sa seda alles siis, kui õnnetuses osaled. Huvitav, kas tervisekindlustuse osa saab ka selle argumendiga kahjujuhtumite välistustesse arvata, et tegelikult sa polekski tohtinud autot juhtida ja pead nüüd ise oma kulud kandma?

Lendsin hiljuti, kui mu mälu mind ei peta, esimest korda LOTiga ja tagasilennul tuli kohe late ja tomorrow korraga ära ;) aga ikka nii napikas, et 8 minutit jäi kompensatsioonist puudu.

Tühistas kevadised reisid? Pidid ju kõik aprilli lõpuni toimuvad reisid ära tegema ja pärast hooaja lõppu pillid kotti panema?

Minu meelest ei ole mingit mõtet siit suure kohvriga minna (ja teie kohver on tõesti suuuur). Kui tahad midagi suuremas koguses kaasa tuua, siis ostad kohapealt midagi, mida pagasisse anda. Või kui käsipagasi kohvrid on korralikud ja lukustatavad, annad need ära ja käsipagasiks võtad kohapealt ostetud suvalise koti. Käidud nii Aasias kui Kariibidel (ligi kuu aega) väikse kohvriga ja vabalt saab hakkama, isegi naisterahvana ;)

Ma kardan küll, 3000€ jääb selgelt väheks sellise reisi jaoks.

Ei, isaac, ka teises riigis väljastatud kaardi mitteaktsepteerimine on geoblokeering ja seega keelatud.


vt sealt p 4.

MargitK, aga miks lend tühistati? Kui see oli fource major, siis tuli Finnair isegi vastu, et hotelli oli nõus maksma.  Taksokulu kompenseerimisest keeldumine on minu meelest täiesti loogiline - see kulu oleks sul ju siis ka olnud, kui sa oma õige lennu peale oleksid läinud.

Buldooza, kus sa selliseid hindu näed? Mul oleks ka vaja sinnakanti minna u samal ajal, aga numbrid on pigem kahekordsed ja sedagi mitte terve kuu lõikes.

QWE23, kas see ei olene mitte  laste vanusest? Üks täiskasvanu + lapsed broneeringuid käsitletakse tervikuna minu teada.

improved, sinu andmebaasid on erialaseks kasutamiseks, st lihtinimesele ligipääsmatud, eks?  Võibolla tõesti on siis lõppenud, kuigi guugeldades tulevad uudised koodijagamisega alustamise kohta, kuid mitte lõpetamise kohta. Proovin uuesti guugeldada.


ElCato, LOTi lennult sai tõesti Finnairi punktid (tripi tavakasutajad  minu teada ei saa pilte panna siia foorumisse, muidu võiksin screeni panna).  Arlanda-Tallinn otsa eest sai rohkem punkte, kui Helsinki-Doha lennu eest :) Ise ka ei uskunud oma silmi, aga nii see oli (2310 vs 2198). Selle taga, saan ma aru, on koodijagamine LOTi ja Qatari vahel, kuigi alliansid on erinevad.

Pille KL, mis põhjendusega siis?

See Aurinko uudis on ikka päris halb uudis... Aurinko oli ainus, kellelt ma olin nõus tavalisi no-frills paketireise ostma.  Soome tšarteritel enamasti väga ebasobivad kellaajad eestlase jaoks (väljuvad varahommikul ja saabuvad enne keskööd, nii et paratamatult tuleb kaks ööbimist Soomes juurde).

merilee, kahjuks kõigil kindlustustel ei ole lennuplaani muutus hüvitatavate kulude all. Meil muutis eelmisel aastal samamoodi Ryanair üht lendu nii, et teisega enam ei klappinud ja kahjuks tuli teine lend korstnasse kirjutada. Kindlustus oli Luminori kuldkaardiga kaasaskäiv, millega muidu olen päris rahul olnud. 


Mis ajaks need kõnealused lennud on? Vaatasin, et Ryanairil on osadel päevadel ikkagi pärastlõunased lennud alles. Muidugi huvitaks ka see, mis ajaks ja kui palju ette niisuguse hinnaga pileteid osta saab :) 

Ma ei tea, kui ilmselgelt on tegemist SASi lendudega, miks minna üldse kuskile mujale katsetama?

Kuskohast sa selle pileti ostsid?

henry777, kas sai vale link või millest selline järeldus?

kairitoz, Qatar müüb sulle lennud ühel piletil e jätkulendudena ja 55 minutit Arlandal on neil tavapärane. Eelmisel talvel oli meil 50 minutit Dohas ja vaadates, kui tihti neil Tai poole lende läks, siis ei pannud isegi muretsema see, kui maha oleks jäänud. Aga ei jäänud.

Ja Jocheni kirjeldatust kehvem variant on see papist vorm, millega järjekorras seisjatel mõõdetakse - vorm pannakse sinu pagasi peale, nii et puudub igasugune võimalus kerget jõudu või pehme koti puhul vormimist kasutada.

MerilinR, kas sellele piirangule kuskilt viidet ka saaks? 

Üks kott tähendabki ühte kotti, ei mingeid lisasid.

Kuskohas on kirjas, et ei tohi olla wheeler bag?