Lõuna-Prantsusmaa

Minek juuli keskel Lõuna-Prantsusmaale. Enne käidud kaks suve Nice's. Nüüd tahaks teha ühe telgi tripi. On kellegil infot kas kohad kämpingutes broneerida interneti teel või lihtsalt kohale marssida ja mingi platsi ikka saab. On mõnel anda soovitusi. Iseenest kämpingu kohad on teada. Internetist vaatan, et mingid hinnad on a aru ei saa kas telk on kämpingutes nende poolt või peab endal olema jne. Eriti puudutab see kohta Gagnes Sur Mer Nice lähedal. Iga info ja soovitus teretulnud.

Telk ei ole kindlasti kämpingu poolt. Osades kâmpingutes on nn bungalod, aga vastava kâmpingu hinnakirjas on see kindlasti kirjas.

Meil on ka plaanis autotrip Lõuna-Prantsusmaale ning telgis ööbimine. Nii palju kui ma netist uurinud olen, siis keskelt läbi peaks arvestama ca 20 eur öö, see siis 2 inimest, telgi koht ning auto parkimine. Jõudu!

Ka meie läheme Lõuna-Prantsusmaale: lennukiga Genfi ja sealt seljakoti ja häälega lõunapoole. Meie organiseerime endale praegu kahenädalaseks tripiks ööbimisi läbi couchsurfing.org lehekülje. Küll aga lugesin ühe tüübi blogi, kus ta ütles, et kui liikuda Lõuna-Prantsusmaal mööda väikeseid külakesi, siis saab (kui oskad natuke ka prantsuse keelt purssida) oma telgi panna kohaliku farmeri põllu äärde või isegi tema õuele. Võib ka juhtuda, et ta ise tuleb Sulle ka dušši ja/või hommikusööki pakkuma, nii et miks ka mitte. Edu!

Nii, et nüüd minek Lõuna-Prantsusmaale 19.07.09. Ööbimine leitud sellises kohas nagu http://www.parcdesmaurettes.com ja seda kuni 01.08.09. Kui keegi samal ajal kuskil läheduses viibib võiks kokku saada. Seltsis segasem.

ja lõunarannikul oleme orienteeruvalt 27. juulil. Plaanime sealkandis olla 3-4 päeva. Eelmisel aastal olime ka samas piirkonnas, Marineland tuttav koht. Jäta kontakt, võibolla satume kokku.

Ise olime eelmine nädal Nizze lähedal(Antibesi juures) Parc des Mauretteses. See oli sihuke suurem kämping. Meil telki ei olnud aga oli ka pakkuda maju ja apartmente. Kämping oli suur ja täitsa ok. Isegi tasuta mullivannid ja soome saun. Kahene tuba maksis 31 euri+10 euri linad ja telkimiskoht vist 15 euri. Mereni oli 100 meetrit ja supermarketini 50 meetrit. Kõrval oli veel üks nelja tärni kämping. Meie sadasime sinna küll lambist sisse ja saime toa. Vabu telkimiskohti oli seal palju.www.parcdesmaurettes.com . . . Trip.ee ei ole veendunud, et släng on arusaadav ka 10 aasta pärast, sestap tegime selle kirjakeeleks. Samuti lisasime suured algustähed nii lausete algusesse kui kohanimedesse. Juhime ka tähelepanu vajadusele kasutada tühikuid peale kirjavahemärke!

Väljaots'le: Nimi siis Kalev ja tel.nr. +3725105890.