trip-krainetrip-ukraine-dark
Lõuna-Vietnam

Tere!  Plaan minna Lõuna-Vietnami järgmise aasta detsembris. Kas lõunast üles poole on jahe? Milliseid kohti soovitate, endal soov ühildada rannapuhkus vaatamisväärsustega ja kohaliku eluolu tutvumisega,. Huvitavad kõik mis seotud riisi, kohvi, tee, pärlite ja siidiga. Ette tänades.

Olime Ho Chi Minh-is märtsi alguses.

Võtsime rollerid ja sõitsime Vung Tau-sse.See oli seiklus omaette.

Kohalikud vangutasid päid .Ainuke asi on see, et ei tohi rollerit rentides seda mainida et sinna lähed.Siis kindlasti sulle seda ei laenutata.

Vung Tau on suht puhas ja ka rand enam vähem.Sealt edasi mööda rannikut minnes ikka sama räpane nagu mujal.

Phu Quoc-i lendasime Ho Chi Minh-ist.

Saar suht räpane ja nagu varem öeldud on keti hotellid  enamus rannad okupeerinud, muidugi leidub kohti kus ka privaatselt olla saab.

Kohv mida seal juuakse on natuke teistsugune kui meie oleme harjunud jooma.Külm kohvi tõmmis+kondentspiim+kuum vesi.

Need uhked riisi põllud vist põhja Vietnamis .Midagi jäi silma teel kui Vung Tau st Saigoni sõitsime enne praamiga jõe ületamist.

Sitaks jahe, ära mine! Loe eelmisi teemasi ka!

Ei tea kas nüüd sitaks jahe just, aga by National standards on põhjas jahe küll talvel. Hanois on 4 aastaaega as opposed to lõuna, kus on lihtsalt dry ja wet season. Ma pakun, et päeval on seal 20 kraadi ja kui päike kadunud siis pool sellest.

  Jõudsime tagasi 10.12.2019.

Lend Tallinn-Istanbul-Ho Chi Minh. Ho Chi Minhis külastasime Kutši Tunneleid+kesklinn 1 päev. Teine päev, laevaga mööda Mekongi jõge saarele kus kohalik elu ja džunglid.

  3 päev, siselend Na Trangi kuurorti, sealt ostsime tänavalt reise Dalat-2 päeva, saarte külastus, kohvi istandused, siiditööstus, kosed....

Ilm +26 ja pilves-väga mõnus reisimiseks ja päevitamiseks, ei põle ära.Tuuline, rannapuhkuseks sõitsime taksoga vaiksematesse randadesse.

  Reisiga igati rahul.