trip-krainetrip-ukraine-dark
Machu Picchu: sinu foto raamatukaanel

Mai keskel ilmub Imelise Ajaloo raamatusarja teine raamat „Machu Picchu juurest paremale: Kadunud Linna taasavastamine”. Kui sul juhtub olema varuks mõni foto, mis sinu meelest sobiks hästi esikaant ehtima, siis saada see (või link fotole) enne 17. märtsi aadressil raamatuklubi@imelineajalugu.ee. Foto peaks olema piisavalt suur ehk vähemalt 1800x2500 pikslit.

Parim foto pääseb kaanele ja selle autor saab auhinnaks kolm Imelise Teaduse või Imelise Ajaloo raamatut omal valikul – ja otse loomulikult „Machu Picchu juurest paremale” eksemplari. Esikohast napilt ilmajäänutele on lohutusauhinnaks Imelise Teaduse või Imelise Ajaloo poolaastatellimus.

Raamatuga lähemaks tutvumiseks kiika esialgu Amazoni: http://www.amazon.com/Turn-Right-Machu-Picchu-Rediscovering/dp/0452297982

stockis nii kuulsast paigast pilte pole ;-) ?

On küll, lausa lademetes, aga miks minna igavat ja kergema vastupanu teed? Ehk on mõnel tripikal huvitavamaid pilte?

Fakt, et tripikatel leidub huvitavamaid pilte kui pildipankades, on juba tõestust leidnud. Veel kahe päeva jooksul on kõigil võimalik seda ka oma fotodega kinnitada.

Nõndaks, "Machu Picchu juurest paremale" on lõpuks trükis. Parima valiku kaanepilte läkitas Tiiu Kirsipuu, auhinnalisele teisele ja kolmandale kohale platseerusid Veiko Raieste ja Eve Mõtsa fotod. Suur tänu kõigile osalejatele!

Näha saab raamatut praegu siit: http://raamatuklubi.imelineajalugu.ee, poodidesse jõuab see 15. mail.