Madrats telki - õhkmadrats või isetäituvad

Mulle tundub, et vastus on mul enamvähem juba teada, aga igaks juhuks küsin ikka arvamust. Et vaja oleks madratsit telkimiseks. Telkimine toimub enamasti kuskil maakohas või lihtsamal matkal e suure tõenäosusega saab kasutada autot varustuse transpordiks.

Ehk kas kõige lollikindlam variant on võtta ligi need nö. Jyski sinised õhkmadratsid või tasub investeerida nendesse nö. isetäituvatesse madratsitesse arvestusega, et neid saab ka vähe tõsisemal matkal kasutada? Hinnavahed on muidugi 5-10x. Seni olen läbi ajanud kõige tavalisema vahust paari-cm-se madratsiga, aga nüüd vana kere tahaks pehmemat küljealust :)

Õhkmadratsi häda osalt on see, et ta on parajalt kõrge ja kui väiksemas telgis on nö. max arv inimesi, siis äärmised tikuvad jääma väga vastu "katuse" kallet. Sellepärast sai natuke uuritud ka muid matkamadratseid, aga valik võttis silme eest kirjuks.

Sellised Jyski omad kipuvad mingi aja möödudes lekkima. Olen iga paari aasta järel mõne sellise minema visanud. Teine viga on see, et külm kipub sellisest läbi pugema, kui midagi paksemat külje alla ei pane. Tavalise linaga jahedas toas ajas varahommikul külmatunne üles.

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased