Majutus Balil

Unistate või olete tulemas Maagilisele Bali saarele…
Imeliste riisipõldude vahel, kaunis maakohas Ubudi piirkonnas ootab teid Jumalik Öko-Bambus Villa koos paradiisiaiaga…
Innustavad vaated riisipõldudele ja dzunglile, looduslähedane disain , vaikus, troopline õhkkond- Suurepärane koht loomiseks ja oma energia laadimiseks…
Teie teenistuses on 3 magamistuba, 2 vannituba, suur köök, ruum loomingulisteks tegevusteks- võimalus maalida, tantsida, muusikat luua- majas on Klaver, Kitarr, trummid …, terass, aed, looduslikult puhtana hoitav bassein, imeilus aed- meie aias kasvavad banaanid, papayad, kookos, avokaadod, mangod jne, vesi on oma kaevust 50 meetri sügavuselt.
Maja on valmistatud armastusega ja kasutusel olnud koduna, olemas kõik tarvilik. Ehitatud aastal 2015.
Asukoht- Batubulan ( 12 km Ubudist, 10 km Green School, 8 km Sanur). 2 min sõitu Bali Linnupargist, 3 minutit sõitu poodideni,kohalik turg, rand 20 min- hea rand lastega käimiseks, lähedal jõgi.)
Majas kiire internet.
Võimalus rentida terve maja või siis toa kaupa, lastesõbralik, majutab keskmiselt 8 inimest, Igapäev käib koristaja, Aednik, Orgaaniline Hommikusöök hinna sees, Joogatunnid, hommikuti- meditatsioon :)
Küsimused ja broneeringud meilile - divineheartflow@gmail.com
Imelist südame külluse loomist- Olete Oodatud- Bali ootab väga eestlasi…
Pildid facebooki grupis: Balil jumalik öko majutus :)

Saadke palun maka linki ja hinda kui rentida üheks kuuks

Mainitud facebooki grupis "Balil jumalik öko majutus" ei ole ju üldse sisu.... ei pilte ega muud infot. Hetkel ütleb, et 2. jaanuaril on grupp arhiveeritud.