Majutus Cervinias

Kuna siin suhteliselt vähe juttu Cervinia suusakuurortist,siis küsin, et kust tasub uurida majutust Cerviniasse, ei taha hotelli, sobiks majake, ise olen kunagi leidnud mingi lehe kus neid pakuti aga nüüd ei leia kuidagi :( Kõik võimalikud kohad googlis läbi kammitud. Saatsin ka Hotell Tersivasse kirja, aga kuna meil suur kamp oma 10 inimest siis oleks jube mugav olla omaette majas. Kui kellegil jagada mingeid netilehti vüi konreeteselt mingit majakset pakkuda ,siis ootame huviga.

Tere! Olen ise ka käinud selle kohas ja lähen uuesti, väga hea valik.
Kortereid ja maju leiate järgnevatelt aadressidelt (ka edasisteks reisideks) - homelidays.co.uk - sellel leheküljel on kõige suurem valik ; holiday-rentals.co.uk ; ownersdirect.co.uk ; holidaylettings.co.uk
Samas on ka meiliaadress kolmele neljasele korterile, mis asuvad kõik ühes majas samal korrusel, kui mitte isegi kõrvuti, tõstuk on ukse ees.

Hea pakasepiiga!
Kas pakasepiigal on hea soovitus Cervinias, majutamaks kümnet inimest? Hotell Tersiva jätaks tagataskusse, sooviksime majutust söögitegemise võimalusega.
Kogemus näitab, et co.uk pakkumised on enamasti väikesele seltskonnale ning hinnalt ülepakutud.
Ette tänades!
Eva

Kui 100-150 euri inimese kohta nädalas on kallis, siis ma tõesti ei oska rohkem kuidagi aidata. Ja inimeste hulgaga ei tohiks ka väga probleeme olla.