Majutus Itaalias

Tere.

Läheme perega juuli lõpus 9 päevaks Põhja-Itaaliasse.Siit küsimus,kas maksab majutuse jätta juhuse hooleks,ehk siis kohapeal vaadata, või tuleks juba varakult bronnida?Täna tundub,et nagu valikut oleks.

Meil tulemas juuli alguses reis kuid öömajad bronnisime ikkagi ette. Kui nüüd vaatan siis on hinnad natuke kõrgemad kui meie bronneringute tegemise ajal. Samas see sõltub mida otsid, oled nõus kus iganes magama siis ilmselt koha leiad. Meie ei viitsi oma aega otsimisele kulutada, pigem otse kindlasse öömajasse kohale ja siis omi asju edasi ajama/vaatama. Ka on meil kindel reegel, et öömaja peab pakkuma hommikusööki. Tundub, et oh lähen vaatan/teen ise kuid mugavam meile on kohapealne hommikusöök. Praktika näitab, et niipalju kui reisiselle on ka erinevaid tahtmisi. Öömajad on reeglina ikka vähemalt 3 ööd ühes kohas ja sealt siis sõidud ümberkaudsetesse kohtadesse. 

Olenevalt kuhu Põhja-Itaaliasse. Mina näiteks Veneetsiasse juuli teiseks pooleks broneerisin endale kohad märtsis ja olin ka napilt hiljaks jäämas. Juuli lõpp - augusti algus on üldiselt suur puhkuste aeg ning majutuskohad lähevad nagu soojad saiad. Seega, mina soovitan enne ära broneerida.

Itaalias ma hommikusöögi osas tegelikult väga ei muretse: üldiselt saab lähimast baarist nagunii odavamalt ja paremalt, aga on muidugi erandeid. Kuid kui hommikusöögi eest küsitakse €15 lisaks, siis ei ole ka tingimata vaja :)