Majutus Langkawil

Tere

Milline on parim piirkond peatumaks Langkawil? Reisin koos lastega. Kusagil eraldatud paigas ei soovi olla.

Ja kas oleks mõistlik seal rendiauto võtta, või väljasõite osta?

Minek veebruari lõpupoole.

Soovitaks oma kogemuse põhjal Pantai Cenangi, seal suur rand, söögikohti ning õhtul melu. Ise seal ööbinud ei ole (olime eemal keskusest) aga käisime õhtuti söömas ja melu nautimas.

Meie võtsime rendiauto, et saaks vabalt saarel ringi sõita ning kogu saart külastada, sh sky bridge ja kohaliku koske vaatamas käia (Durian perangin). Oma auto andis võimaluse erinevaid randu ja piirkondi vabamalt külastada ning lemmikuks rannaks sai näiteks põhjapool olev Tanjung Rhu.

Väljasõite ei ostnud aga see rohkem maitse asi.

0
0

Soovitan ka Pantai Cenangi piirkonda võtta. Õhtuti tuleetendused- melu rannas, poode ja söögikohtasid hulgim. Meie kasutasime seda autojuhti , ostis meile Ko Lipele praamipiletid ise, vedas igale poole ja oli ka giidi eest. Ingiskeel normaalne, täpne ja tripvisadoris ka soovitusi saanud. Karim +60174905813 .Suhtlesime Whatsappis

1
0

Käisime mais Singapur-Malaisia reisil ja Langkawil peatusime PARKROYAL Langkawi Resort-s Cenang ranna ääres. Külas on restorane piisavalt erineva hinnatasemega, mitu tax-free poodi ja suur rand ja turiste keskmiselt. Kohalikud ütlesid, et mai on Araabia turistide periood, Lähis-Idast tullakse sel ajal sinna rohkem puhkama. Autot ei rentinud, kasutasime Malaisias (ja Singapuris) GRAB äppi ja sõitsime sellega igale poole, Malaisias oli GRAB odav ja mugav, ooteajad lühikesed, käisime ka Sky Bridge-l ja Tanjung Rhu rannal.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased