Majutus Lõuna-Tenerifel

Plaanis veebruari lõpus minna perega nädalaks Tenerifele, omal käel lennupiletid juba ostetud. Esialgu bookingu kaudu ka üks hotell bronnis. Majutuse pakkujaid aga erinevaid, teada tuntud booking.com, siis veel hotels.om ja ka kohalikud Eestlased pakuvad kortereid ja villamajutust (Tenerife.ee, tenerife24.ee, tenerifesiesta.com, tenerifekompass.com jne.). Kas keegi Teie seast on viimaste lehtede kaudu majutust broneerinud ? Kuidas olete rahule jäänud? Pole ise varem Hotels.com kaudu broneerinud, kas see sisult ja usaldusväärsuselt sama kui booking? Teretulnud on majutuse soovitused ( meid kokku 3). Ette tänades!

Kasutasin aasta tagasi tenerifesiestat. Jäin väga rahule. Erinevalt hispaanlastest vastati kirjadele kiiresti, pakuti võimalikke variante. Meie jaoks oli oluline et 2 elamist oleks lähestikku, puhtad, basseiniga, ranna lähedal. Seda kõike me ka saime. Lennujaama tuldi vastu, lisatasu eest. Auto rentisime ka nende kaudu. Igale küsimusele, mis meid huvitas saime vastuse. Järgmine kord kasutame ka nende teenust.

Broneerisime ka majutuse Tenerifesiesta.com kaudu. Periood oli detsembri keskpaik - jaanuari algus. Vaatamata meie hilisele asjaajamisele organiseeriti väikeste vangerdustega kaks lähestikku elamist pea kolmeks nädalaks. Sama mis eespool juba öeldud - transport lennujaamast ja lennujaama, rendiauto, küsida võis kõike, äärmiselt sõbralik ja soe suhtlemine. Jäime väga rahule. Rääkisime põhimõtteliselt läbi ka juba järgmise korra võimalused.