Majutus Milanos - kas ongi kõik kohad otsas?

Tere Pöördun murega. Plaanisime teha pika nädalalõpu Milanos ja ostsime soodad lennupiletid ajavahemikku 17.04-20.04. Tavapäraseid hotellide-hostelide lehti külastadaes avastasime, et pea KÕIK hotellid-hostelid, mis on nn. normaalse hinnaga (alla 130 EURi öö) on kinni. Nädal enne ja nädal päras on vabu kohti aga küllaga... Ja siis selguski - Milanos sellel vahetusel kuulus sisustusmess. Siit küsimus - kas oskate soovitada, kuidas leida kolmeks ööks kesklinnas majutust. Sobivad kõiksugused kogumajutused, B&B, hostelid. On kellegil soovitada kedagi? Lennupileteid müüa ei saa ja vahetada ka ei saa, seega teie soovitused väga oodatud.

Sügisel oli sama mure. Siis päästis: Hotel Vallazze , Tel. 0226681538; www.hotelvallazze.com info@hotelvallazze.com Kesklinna saab jalgsi, hommikusööki pole. Ise mitte esimeses nooruses aga muidu normaalne.

milleks kesklinnas seal väga hea metrooühendus. vaata Mini Portello, see terve hotellide kett ja hind kusagil 65€ kahese toa eest koos hommikusöögiga, neil vist kesklinnas ka mõni hotell aga ise ööbisin 6km kesklinnast aadress: Via G Silva 12 Milan. kui vaja võin rohkem infi jagada.