Majutus Rooma keskuses

Olen eelnevalt pakkunud Roomas majutust korteris, kuhu olen eelnevalt oma tuttavaidki viind.Kysisin jàrgi hinda-35 eurot nàgu.Korteris on 6 voodikohta, kòòk, vannituba ja 3 tuba.Hea koha peal,làhedal metroo ja bussipeatusele.Kes asjast huvitatud teatagu kuupàevad siis tean jàrgikysida, kas on vaba.

Tere,

Oleksin huvitatud Rooma majutusest 21-25 juuli, ole hea ja võta ühendust asko.nurm(ät)mail.ee

Tänudega,

Asko

Tere! Kas on võimalik pakkuda öömaja Roomas kahele ööl vastu 21. juunit, vastuse võib saata: fuel(ät)live.com Parimat, Aivar

Tere, kas on majutust pakkuda 3.-7. sept.2008 2-le . Tänades, hedi25@hot.ee

Vabandan kòikide ees,kes on mulle kirjutanud ja òòmaja kohta abi palunud.Minust mitte sòltumatudel asjaoludel pole saanud teiega kontakti vòtta ja kahjuks pean ytlema ka,et pole kohti neil kuupàevil millal olete soovi avaldanud,et edaspidi ei tuleks probleeme jàtan oma e-maili aadressi liisxliis@hot.ee kòigil soovjatel soovin varakult teada anda sest tahtjaid on palju.Aitàh.

Tere kõigile! Jagan teile oma kogemust...nimelt läheme sõbrannaga Rooma 11.aug ning kavatseme veeta seal nädalakese, selleks otstarbeks leidsin Itaalia sõprade kaudu hotelli nimega Bled (kahene tuba 75 EUR-i öö, mis asub ca 2 km centrumist). Seega soovitan soojalt ka seda hotelli kuna tegemist on ju suht soodsa hinnaga ning 'hommikusöök on samuti hinnas sees. Bronnisin netist, hind nädalaks kokku 525 EURi...veel on vaba kaks kahest tuba, nii et kes sel ajal sinnakanti satub ja öömaja pole veel leidnud lööge kampa!

Soovitan kaaluda ka B/B varianti. Rooma kesklinnas elab nüüd juba 10 aastat väga tore eestlane Ulve Kärpuk, kes oma korterit või tuba sellest soodsalt välja üürib. Ta ise ei peatu seal tihti, kuna teeb Eesti gruppidele üle Itaalia ekskursioone. (kui veab ja ta on Roomas, siis teeb ta ka eraekskursioone) Tal on ka oma kodulehekülg, mida ma siia ei kirjuta, kuna see oleks reklaam, aga seda ei ole raske üles leida- Ulve Kärpuk :)

Soovitan soojalt, kuna seda varianti on aastaid kasutanud väga mitmed eestlased ja kõik on vaid parimate emotsioonidega tagasi tulnud! :)