Majutuste bronn Phuketil jne

Minek on terveks jaanuariks ja maandumine Phuketil. Seltskonnaks üks perekond ehk kaks täiskasvanut ja kaks last ( 6 ja 8 )
Phuketil plaanime olla esimesed 4 päeva maksimum - Kamala rannas.
Edasine plaan väga lahtine ( Krabi, saared jne ) ja just siit ka küsimus, et kas peab panema kindlasti plaani paika ja hotellid ette broneerima?! Või on mõttekam kohapeal hakata vaatama majutusi ( kas on kohap vaadates odavam nt? )
Reisime seljakottidega ja oleme matkamisega harjunud perekond. Pigem just uuringi majutuse kohap sellep, et kas on kohapeal mõttekam ja odavam ja kas see periood on ka reaalselt saada kohap majutusi.
Kuhuminna-midateha ettepanekud on ka teretulnud

Jah, majutust on kindlasti saada. Mingid konkreetsed popid kohad võivad kinni olla, samas mingid kallimad hotellid lasevad viimasel hetkel hindu alla, seega kohapeal samaks/järgmiseks päevaks võttes on odavam kui 6 kuud varem bronnides. Lisaks veel kohad, kuhu võib lihtsalt kohale sõita ja võtta tagasihoidliku kohaliku majutuse, mis ennast internetis ei müü (Phi Phi näiteks, mis booking.comis või Agodas on ilmselt 90-95% välja müüdud ja hullude hindadega alates 100 eurost öö, aga kohale sõites ja ringi vaadates saad tagasihoidlikuma kliimaseadmega onni 1000 baadiga).