Maksmine Tšiilis

Tere! Plaan on minna pikemaks ajaks Tsiili ja tahaks uurida kas kellelgi on kogemusi/soovitusi kuidas kohapeal maksta. Nimelt seal sularaha välja võtta vist üpriski kallis ja pangakaardiga makstes lisanduvad ka mingid tasud kuigi see vist kõige mõistlikum ja lihtsam. Kui palju peaks üldse alguses sularaha kaasa võtma ja kas siis pigem vahetada Tsiilis olles või juba ennem? Kas kellelgi on kogemusi Wise teenuseid kasutades? Absoluutselt igasugune info on väga oodatud :)

Mul otseselt Tšiiliga kogemust ei ole, aga aastavahetusel Kolumbias sai Wise ning Revoluti kaardiga teenustasuta raha välja võtta Scotiabanki automaatides ning väidetavalt on need ka Tšiilis lisatasuta: https://www.atmtravelguide.com/atms-in-chile/#Chile_ATM_Fees_General_Information mujal jäävat tasu 4000-7000 CLP kanti.

Kohapeal kaardiga makstes on Wise igal pool toiminud - Tais, Poolas, Dubais... Wise eeliseks on võimalus CLP virtuaalkonto loomiseks, saad sinna eurosid vahetada ja siis tead täpselt, millise kursiga makse teed.

1
0

Tasusin Tšiilis kõikjal pangakaardiga ja ei meenu, et oleks tavapärasest suuremaid lisatasusid lisandunud, valuutavahetuskurss nagu ikka.

1
0

Tšiilis oli selline Euroopa vaib ning päris sageli sai kaardiga makstud. Me võtsime küll mingi koguse sularaha ka pangaautomaatidest ja kindlasti oli seal vahendustasu, aga mitte midagi kaelamurdvat.

1
0

Selge, suur aitäh! Lähen ka pigem kaardimakse variandi peale ja katsetan Wise-i.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased