Viimased kommentaarid

Käisime selle aasta veebruaris neljakesi Tais ning otsustasime Bangkokist Koh Changi saarele liikuda mikrobussi kasutades. Jäime väga rahule (ukselt uksele teenindus + praamipilet hinna sees). Allpool on link teenusele.

https://iamkohchang.com/getting-here/car-minibus-transfers.html

S'ville'is meeldisid nii Otres kui ka Victory beach, mõlemad jäävad meie seltskonna soovitusse.

Mõned tähelepanekud HCMi ja Lõuna-Vietnami kohta:

  1. Pealinnaga tutvumiseks arvestage selle suuruse ja võimalustega. Erinevad Vietnami sõja muuseumid, loomaaed ja niisama peotänavatega tutvumine on kõik suhteliselt ajakulukad ettevõtmised ning ühe-kahe päeva sisse pole mõtet neid toppida. Ööelu on seal päris aktiivne.
  2. Külastage kindlasti Cu Chi tunneleid, mida vietkongid kasutasid sõja ajal.
  3. Mekongi delta tuur väärib külastust, aga selle jaoks oleks lihtsam juba reisida lõunasse ning ööbida näiteks Can Tho's, kust tuur ka alguse saab.
  4. Phu Quoc on tõesti tore saar, öömarketil sai head ja värsket kala söödud ning erinevad rannad võimaldavad lihtsalt elu nautida.

Eelmisel aastal Vietnamis käies sai siselennud umbes 1 kuu enne starti ostetud, lennufirmaks Jetstar ja piletid olid ikka suhteliselt odavad. Eks kõik sõltub paindlikkusest ning rahakoti paksusest. Juhul, kui sa teed kindla reisigraafiku, siis on mõtet varem ära osta. Kui plaan lihtsalt vabalt trippida, siis võib eelnevalt ostetud lennupilet hoopis tülikas olla (kohtud uute tuttavatega ja soov on hoopis kuhugi mujale minna vms)

Rebekaga:

Kasutasime tuttavatega Hahn Airi käesoleva aasta veebruarikuus. Tegemist on Saksamaal baseeruva lennupiletite vahendajaga, kelle läbi saime pileti Sky Angkor Airlines'ile.

Meie planeeritud lennu väljumisaeg muutus, aga Hahn Air andis sellest koheselt teada. Kõik toimis efektiivselt (saksa täpsusega) ja meie jäime rahule.

Julgen soovitada.

http://trip.ee/node/41665

Tavapärastest kahtlusalustest tasub veel lugeda näiteks TripAdvisorit.

Ella123, täiesti võimalik jah. Hetkel oleme kolmekesi M28, M28, N 25. Vietnamis oleme vahemikus 03.02 - 18.02.

tänud teema algatajale ja kõikidele vastajatele. miks? kuna ise samal ajal on ka plaanis olla vietnamis, saab siit kaasa võtta mitmeid häid soovitusi.