Malaga majutus

Tere!Soovin minna üksi puhkama Malagasse 18-25.august 2011...soovitage palun odavamaid majutusi.Bookingus ei ole väga soodsad...minek oleks juba kohe kohe, seega suht kiire majutuse leidmisega.Palun saatke info mulle mailile..missiz@hot.ee

Apartement tüüpi elamine Malaga-Marbella piirkonnas

Kui kellelgi on väärt soovitusi mõne apartemendi kohta sealkandis siis oleks igati tänulik. Minek oktoobri lõpus nädalaks: kaks täiskasvanut ja laps. meri peaks suht lähedal olema ja bassein võiks ka veel lahti olla. Paljudel on kohe kirjas, et bassein lahti poole septembrini. Lennukiga lähemem Malagasse aga kuna on plaan auto rentida siis pole probleem kui elamine vähe kaugemal on.

Soovitan soojalt kõigile seda lehte http://www.holidaylettings.co.uk/ kellel huvi korterit või maja üürida kus iganes riigis see ka ei oleks. Olen ise selle lehe kaudu saanud endale sobiva koha välja üürida mitmeid kordi.

Otsin tuba/korterit Lõuna Hispaanias 2-3 kuuks

Igaksjuhuks postitan ka siia- mine tea äkki kellegil just vabaneb sel ajal midagi.

Igastahes mõte liikuda jaanuari lõpuks Lõuna-Hispaaniasse esialgu 2–3 kuuks. Kuhu täpsemalt ei teagi veel. Mõttes Malaga, Marbella või Murcia kanti. Ka muud kohad võivad sobida. Nõudmised on suht madalda- peaasi, et töölaud ja voodi olemas põhimõtteliselt. Internet kah.

Ise olen M25. Kui küsimusi siis hea meelega vastan.

Üürikorter/maja Costa Del Sol'is

Tere, Oleme 3'me liikmeline perekond kes plaanib ühe aasta Costa Del Sol’i piirkonnas veeta, saabuksime aprilli alguses. Läbi interneti ei tahaks pikemaks ajaks elukohta üürida kuna piirkond on meile tundmatu. Kasutaksime esimesi nädalaid Costa Del Sol’iga tutvumiseks ja selgusele jõudmiseks et kas pigem elada ranniku ääres või mägedes, linnas või külas. Esialgu plaanisime niikaua hotellis olla kuid äkki on mõnel foorumlasel infot või on pakkuda alates aprillist 4–5 nädalaks üüri korterit või maja (interneti ühendusega) Malaga maakonnas?