Malagasse- kuidas leida pileteid?

Ohh, murrame siin pead kust ja mismoodi leida ainult lennupileteid Malagasse. Muidu ei oleks nende pikkade ümberistumistega probleemi, aga tahaks oma 8- kuuse lapse ka kaasa võtta. Äkki keegi oskaks aidata. Plaan siis oleks peale 10-dat maid ja 2- nädalat. :)))) 2 täiskasvanut ja beebi.

Horizon travel müüb ka ainult lennupileteid (tallinn-malaga-tallinn), nii, et uuri järgi!

Uurisime juba Horizonist, öeldi, et ei ole enam ainult lennupileteid, mõned üksikud kui siis... :S

finnair pidavat otse malagasse lendama, olen isegi huvitet. anna teada, kust said ja palju maksis.

hind 3710 +Lisanduvad lennujaamamaksud 1435 EEK

aga võibolla saan valesti aru ja ei lisandu midagi juurde

Eelmisel aastal samal ajal ostsime lennupiletid Malagasse ja valisime easyJeti. Läksime Tallinnast Berliini kaudu. Kohalesõit oli väga mugav, lendude vahe oli kaks tundi ja selle ajaga jõidis ilusasti ümber istuda. Nüüd on easyJet kahjuks oma lennuaegu muutnud ja Tallinnast minnes samal päeval enam edasi ei jõua. Küll aga läheb easyjet ka Riiast Berliini ja siis jõuab kenasti - kahe lennu vahe on isegi 3 tundi. Tagasilend nii mugav ei ole, easyjet jõuab Berliini keskööl, siis tuleb hotell leida (beebiga lennujaamas juba ei ööbi). Hind eelmisel aastal samas ajal juuni lõpuks broneerides oli kahele inimesele edasi-tagasi kokku 4500 kr, ka praegu paistab veel soodsaid lende olevat, vaata ise www.easyjet.com.

Easyjet on jah suht soodne ning mina ööbisin Berliinis hotellis. Hotelli leidsin alles siis kui kohale jõudsin. Seal on hotellide tasuta numbrid üleval. Paljud neist on lennujaamale hästi lähedal,nii et suht ok. Meil oli 2 aastane laps kaasas. Eks valik sõltub muidugi sellest, kas eesmärk on raha kokku hoida või on kõige olulisem siiski mugavus!?

üks variant on easyjet tallinn-london (stansted)-malaga, tagasi easyjet malaga-london (gatwick) - Estonian airiga tallinnasse, ei pea ööbima. variant on veel tallinn-london Eairiga ja london-malaga easyjetiga, ka ei pea ööbima - hinnad soodusajal ca 12-13k 2 täiskasv + üks laps, just broneerisin viimase variandi maikuus

Juhtusin vaatama, suht soodsad hinnad Vilnius-Malaga, kui hind on oluliseim.

ei suuda leida neid siin saidil reklaamitud odavaid lende. kui keegi viitsiks v2lja otsida ja ligi siia panna. palun

Kui tahad kõige odavamalt siis Riia Frankfurt http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuinfo/lan/ee/id/42024497 1770 eek ja sealt Malagasse http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuinfo/id/42002467/lan/ee 21 euriga .Mugavam on kindlasti Tallinnast Malagasse kust saad praegu natu üle 5000 eek-iga.

Meie läheme Estonian Airiga Barcelonasse ja edasi Spanairiga Malagasse.Spanair ja Iberia lendavad sel iga tunni tagant,nii,et päris mugavalt saab.

Otse Tallinnast Malagasse, nii odavalt 5000? Olen kõik reisibürood läbi tuhninud, min hind tuli reisieksperdist otselennule 75000. Nendele lennuhindadele alates 3750 mis nad pakkuvad tuleb topelt summa veel otsa.

üks null sai rohkem, nii et 7500 alates hakkab Malaga otselend minu otsingute põhjal :)

Ostsin endale 2 piletid koos maksudega Malagasse 40104 eek-i. Soodustus lõpeb täna.Tellida saab pileteid telefonil 75016102.Küsida proua Luike.

Sai samuti üks null rohkem .Hind oli 4104 eek-i

easyJeti piletid riia-berliin-malaga-berliin-riia maksid veebruaris 2496.- Kogu lend koos kõigi maksudega. see peaks küll piisavalt odav olema. muidugi, läheme septembris. ööbimiseks rentisime villa, mis maksis 8-le 1350£, kokkuvõttes kujunes reisi maksumuseks lend + öömaja ~6500 eeki, mis on tunduvalt odavam, kui reisifirmade poolt pakutav. lennujaamast villasse plaanime sõita rendiautodega, mis tuuakse lennuväljale ja hinnaks ~ 500.- päev (mitte kõige väiksemad mudelid).

on vist normaalne variant (kui ei leia normaalse hinnaga otselendu). Riia lennule minekuks istu 06.10 (Tallinnast)Ecolinesi bussi(214 EEK) peale. Ja jõuate Berliinis Malaga lennule ümber istuda(Tallinn-Berliiniga ei jõua). Tagasi on sama rada pisut keerulisem, sest easyjeti Malaga-Berlin sõidab hilisõhtul(öö lennujaamas). Ja üldse on raske leida varianti Berlin-Riia(10.25) või Berlin-Tallinn(12.15) lendudele jõudmiseks. Madriid-Berliin sõidab 06.45-09.45, kui Madriidi lõpuks asja.